Orech promocje

Chcesz mieć wpływ na kierunki rozwoju naszego regionu? Weź udział w konsultacjach społecznych

Powiat Ropczycko – Sędziszowski jest organizatorem ważnych konsultacji społecznych dotyczących rozwoju społeczno-gospodarczego  naszego regionu, w perspektywie  do 2030 roku.

Starostwo Powiatowe w Ropczycach zaprasza do udziału wszystkich zainteresowanych. UWAGA! Czas jest do poniedziałku 30 listopada. Konsultacje odbywają się pośrednio, a więc wszystkie uwagi, opinie i propozycje należy przesyłać on-line na adres e-mailowy: sekretariat@spropczyce.pl

Konsultacje rozpoczęły się 24.11.2020, a potrwają do poniedziałku 30.11.2020

Konsultacje dotyczą kluczowych projektów inwestycyjnych na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego zgodnie z ich wykazem, który przedstawiamy poniżej ⬇️

Źródło danych: Starostwo Powiatowe w Ropczycach

8 komentarzy na temat “Chcesz mieć wpływ na kierunki rozwoju naszego regionu? Weź udział w konsultacjach społecznych

 • 30 listopada 2020 o 16:03
  Permalink

  Uporządkowanie rzeki nie jest w gestii starostwa tylko innego ważnego Pana natomiast ogrodzenie pięknego zabytkowego powiatowego budynku jest pożądaną wizytówką miasta.

  Odpowiedz
 • 29 listopada 2020 o 15:14
  Permalink

  Ropczyce budowa ogrodzenia no k… Faktycznie pierwszej potrzeby. Nadmieniam że miała byc regulacja rzeki, koszenie czyszczenie i co ? Gównooo

  Odpowiedz
 • 29 listopada 2020 o 11:46
  Permalink

  Miasta zawsze rozbudowuje się od rynku nie od zaścianka. Musisz przyjąć do wiadomości.

  Odpowiedz
 • 28 listopada 2020 o 09:11
  Permalink

  Smiech na sali, puknijcie sie w glowe! Co rusz widzi sie nowy asfalt w Sedziszowie nawet tam gdzie jeszcze domow nie ma ( chociazby np. w poblizu Focusa) a sa miejsca gdzie od lat nawet chodnikow nie ma, chciazby w Zagorzycach czy Szkodnej, kapna lilka metrow i wielkie wydarzenie przed kamerami. Wstydzcie sie, nie faworyzujcie tylko tego Sędziszowa, przeciez inne wsie tez płacą podatki, a dostaje sie tylko miastuchom.

  Odpowiedz
 • 27 listopada 2020 o 22:12
  Permalink

  Faktycznie. Ciekawy jestem od kiedy to planowano i dlaczego dopiero dzisiaj wychodzi to na światło dzienne? Żeby nie było niewygodnych pytań i pomysłów?

  Odpowiedz
  • 28 listopada 2020 o 10:51
   Permalink

   No z tym asfaltem to tak jest. Kładom go tam gdzie władza se działki za grosze pokupiła.

   Odpowiedz
 • 27 listopada 2020 o 18:24
  Permalink

  Czas do poniedziałku śmiech na sali

  Odpowiedz
  • 28 listopada 2020 o 21:28
   Permalink

   Nigdy dawniej takich konsultacji nie było, to nie było żadnej uwagi, a teraz sama krytyka. Więcej optymizmu i zauważenia pozytywów, a jeżeli są lepsi, to za 3 lata można wybierać. Tak dla przypomnienia. Nigdy nie byłem w żadnej partii, ale wiem że nie da się wszystkich zadowolić.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *