Orzech promocje

Dwa razy był trenerem Błękitnych Ropczyce. Będzie szkoleniowcem ich wychowanka

Andrzej Szymański, który dwukrotnie w ostatnich latach był trenerem Błękitnych Ropczyce, został grudniem 2020 szkoleniowcem piłkarzy Wisłoka Wiśniowa. 

Zawodnikami zespołu z powiatu strzyżowskiego, gdzie w najbliższym czasie pracował będzie na trenerskiej posadzie Andrzej Szymański, są doświadczeni 32-letni Krzysztof Orzech i 31-letni Mariusz Wiktor. 

Obaj swą piłkarską przygodę zaczynali w Ropczycach, Krzysztof Orzech w Błękitnych Ropczyce, a Mariusz Wiktor w klubie Czekaj Ropczyce.

Nowy trener Wisłoka Wiśniowa, z piłkarzami Błękitnych Ropczyce pracował na czwartoligowym szczeblu w trzech sezonach. 

W rundzie jesiennej 2020 ropczycka drużyna pod  trenerską wodzą Łukasza Chmury, zwyciężyła 4-3 team z Wiśniowej dowodzony wówczas przez Krzysztofa Koraba w meczu, którego była gospodarzem.

Wiosną 2021 rewanżu w wojewódzkiej lidze nie będzie, bo Wisłok jest w grupie awansowej (walczy o miejsca 1-8), a Błękitni w grupie spadkowej (grają o pozycje 9-22).

Tekst: S.Siwiec 
Fot: Błękitni Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Błękitni ?
Błękitni ?
3 lat temu

Witam. Mariusz Witor nie jest wychowankiem Błekitych Ropczyce tylko Czekaj Ropczyce bo był kieeedyś taki klub. Pozdrawiam Mieczysław Caryk były prezes byłego klubu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x