Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Dwa razy był trenerem Błękitnych Ropczyce. Będzie szkoleniowcem ich wychowanka

Andrzej Szymański, który dwukrotnie w ostatnich latach był trenerem Błękitnych Ropczyce, został grudniem 2020 szkoleniowcem piłkarzy Wisłoka Wiśniowa. 

Zawodnikami zespołu z powiatu strzyżowskiego, gdzie w najbliższym czasie pracował będzie na trenerskiej posadzie Andrzej Szymański, są doświadczeni 32-letni Krzysztof Orzech i 31-letni Mariusz Wiktor. 

Obaj swą piłkarską przygodę zaczynali w Ropczycach, Krzysztof Orzech w Błękitnych Ropczyce, a Mariusz Wiktor w klubie Czekaj Ropczyce.

Nowy trener Wisłoka Wiśniowa, z piłkarzami Błękitnych Ropczyce pracował na czwartoligowym szczeblu w trzech sezonach. 

W rundzie jesiennej 2020 ropczycka drużyna pod  trenerską wodzą Łukasza Chmury, zwyciężyła 4-3 team z Wiśniowej dowodzony wówczas przez Krzysztofa Koraba w meczu, którego była gospodarzem.

Wiosną 2021 rewanżu w wojewódzkiej lidze nie będzie, bo Wisłok jest w grupie awansowej (walczy o miejsca 1-8), a Błękitni w grupie spadkowej (grają o pozycje 9-22).

Tekst: S.Siwiec 
Fot: Błękitni Ropczyce

2 komentarze na temat “Dwa razy był trenerem Błękitnych Ropczyce. Będzie szkoleniowcem ich wychowanka

 • 17 grudnia 2020 o 11:02
  Permalink

  Witam. Mariusz Witor nie jest wychowankiem Błekitych Ropczyce tylko Czekaj Ropczyce bo był kieeedyś taki klub. Pozdrawiam Mieczysław Caryk były prezes byłego klubu.

  Odpowiedz
  • 17 grudnia 2020 o 12:06
   Permalink

   Dziękujemy za informacje, już jest ok

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.