Orzech promocje

POLICJANCI WSPARLI FUNDACJĘ PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach wsparli podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Policjanci przekazali najmłodszym przygotowaną paczkę. Prezenty sprawiły dużą radość i wywołały uśmiech na twarzach dzieci.

Wyjątkowy czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia, powoduje, że częściej myślimy o innych, szczególnie tych, którzy z równych względów znajdują się w trudnej sytuacji. Na pomoc czeka wiele osób, jednak chore dzieci potrzebują jej szczególnie, dlatego też mundurowi ropczyckiej komendy dołączyli do grona darczyńców dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Dzięki zbiórce, przeprowadzonej z inicjatywy funkcjonariuszy Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, możliwe było zaspokojenie przynajmniej części ogromnych potrzeb. Policjanci zebrali środki, które zostały przeznaczone na zakup artykułów chemicznych i innych produktów pierwszej potrzeby.

Nie zapomniano także o prezentach dla dzieci. We wtorek trafiły one do podopiecznych fundacji. Ze względu na pandemię, funkcjonariusze nie mogli się spotkać z najmłodszymi, jednak sama możliwość przekazania im prezentów wywołała uśmiech u funkcjonariuszy, a co najważniejsze u samych dzieci.

Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
3 lat temu

Do wigilii jeszcze parę dni, a Ci już przemówili ludzkim głosem

1
0
Would love your thoughts, please comment.x