Orzech promocje

Pracownicy sędziszowskiego SAFRANU przekazali 6 tys. na cel charytatywny

Pracownicy Safranu dzięki innowacyjnym pomysłom zgromadzili kwotę 6 tys. złotych, którą przekazali PSONI Koło w Sędziszowie Młp.

Przez cały rok 2020 pracownicy Safran Transmission Systems Poland zgłaszali do wewnętrznego konkursu pomysły na ulepszenie produktu lub procesu, usprawnienie pracy biurowej i zmniejszenie ryzyka BHP. W każdej kategorii wybierany był „Pracowniczy pomysł miesiąca” i przyznawana nagroda pieniężna. Nagrody w całości gromadzone były na cel charytatywny.

Przedstawiciele pracowników zdecydowali, że w 2020 całą kwotę przekażą działającemu w Sędziszowie Polskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. „Pracownicy Safran Transmission Systems Poland włączyli się w piękną ideę, aby poprzez swoją innowacyjność i usprawniające pomysły nie tylko udoskonalać warunki pracy w Zakładzie, ale też pomagać innym.

Jestem dumny z naszej załogi, bo pracownicy zgłaszali do konkursu wiele bardzo dobrych pomysłów, aby wygrywały one comiesięczne rankingi i powiększały pulę pieniędzy przeznaczonych dla Stowarzyszenia. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się tę akcję” – mówi Jan Sawicki, Prezes Safran Transmission Systems Poland.

Safran Transmission Systems Poland działa w Sędziszowie Małopolskim od prawie 20 lat. Zakład produkuje komponenty do silników lotniczych dla pasażerskich samolotów Boeing i Airbus.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Sędziszowie Małopolskim bardzo dziękuje firmie Safran, kierownictwu i wszystkim pracownikom za realizację tak wspaniałej idei oraz za WIELKIE SERCA.

źródło: fb PSONI, fot. SAFRAN

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szarak
Szarak
3 lat temu

Dla poprawy wizerunku zrobią wszystko. A swoim pracownikom płacą grosze i obcinają pencje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x