Orzech promocje

KIEROWAŁ AUDI MIMO COFNIĘTYCH UPRAWNIEŃ

Ropczyccy policjanci zatrzymali kierującego audi. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciec. Jak się okazało, 47-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16, w miejscowości Olchowa. Funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli kierującego audi, który na widok radiowozu zmienił kierunek jazdy. Mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Mimo wydawanych sygnałów do zatrzymania kierujący nie reagował na ich polecenia, przyśpieszył i zaczął uciekać, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Na ulicy Kawęczyn w Sędziszowie Małopolskim mężczyzna wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nasyp śnieżny, nie mogąc kontynuować dalszej jazdy.

Podczas sprawdzania w policyjnych systemach funkcjonariusze ustalili, że 47-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Pojazd trafił na policyjny parking.

Teraz mężczyzna poniesie odpowiedzialność przed sądem między innymi za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz jazdę pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami.

źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x