Orzech promocje

Kolejne potrącenie pieszego, tym razem w Szkodnej

Dziś 19. stycznia około godz. 17 w miejscowości Szkodna doszło do potrącenia pieszego.

Kierujący samochodem marki Seat jadąc w kierunku Ropczyc potrącił pieszego, który prawdopodobnie wszedł pod nadjeżdżający samochód. Pieszy został ranny i trafił do szpitala.

Na miejscu pracują służby mundurowe, które ustalają okoliczności zdarzenia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Aktualizacja z dn. 20.01.:

Jak informuje KPP w Ropczycach potrącony został 50-letni pieszy, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 29-latek kierujący Seatem potrącił mężczyznę, który prawdopodobnie wszedł przed nadjeżdżający samochód. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy. Okoliczności wypadku ustalają policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze, zwłaszcza teraz, gdy zimowe warunki atmosferyczne sprawiają, że nawierzchnia dróg bardzo często jest mokra i śliska, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy także o konieczności noszenia elementów odblaskowych po zmroku, poza terenem zabudowanym. Jednocześnie zachęcamy do noszenia ich w terenie zabudowanym, ponieważ powoduje to, że jesteśmy znacznie lepiej widoczni.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x