Orzech promocje

X Powiatowa Gala Sportu w Ropczycach – Wielkie Święto Lokalnego Sportu

Ropczyce, 26 stycznia 2024 – Hala Widowiskowo-Sportowa w Ropczycach stała się areną X Powiatowej Gali Sportu, prezentując najlepszych sportowców, trenerów i działaczy z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. To wydarzenie nie tylko uhonorowało lokalne talenty sportowe, ale również zaakcentowało wspólnotę i pasję, jaką dzieli nasza społeczność.

Wyjątkowość tej edycji podkreśliła rekordowa liczba głosów – ponad 70 000, które zostały oddane za pośrednictwem naszego portalu RRS24.net. To świadczy o ogromnym zainteresowaniu mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego lokalnym sportem oraz o zaangażowaniu naszej społeczności.

Gala rozpoczęła się w wyjątkowo uroczystej atmosferze. Przy wejściu do hali gości witał czerwony dywan, który prowadził bezpośrednio do sali, gdzie odbywała się uroczystość. Starosta Witold Darłak osobiście powitał przybyłych, co nadało wydarzeniu szczególnego charakteru.

Gala zyskała dodatkowy prestiż dzięki udziałowi znanych postaci z życia publicznego naszego regionu. W gronie gości znaleźli się przedstawiciele władz lokalnych, w tym Wójt Ostrowa Grzegorz Ożóg, Burmistrz Sędziszowa Bogusław Kmieć, Wójt Wielopola oraz zastępca burmistrza Ropczyc, którzy wspólnie z Kazimierzem Moskalem, zaznaczyli swoje zaangażowanie i wsparcie dla lokalnego środowiska sportowego.

Transmisja na żywo z gali była dostępna na Facebooku RRS24.net, co umożliwiło wszystkim nieobecnym śledzenie wydarzenia na żywo.

Nagrodzeni w plebiscycie to:

Sportowiec Roku:

 1. Jakub Róg – 2754 głosy
 2. Katarzyna Żabińska – 2696 głosów
 3. Łucja Zajdel – 1902 głosy

Talent Roku:

 1. Krystian Pytko – 2846 głosów
 2. Arkadiusz Galas – 2554 głosy
 3. Marta Broda – 1952 głosy

Trener Roku:

 1. Tomasz Cynarski – 2922 głosy
 2. Maciej Leś – 1862 głosy
 3. Michał Bochenek – 1772 głosy

Działacz Sportowy Roku:

 1. Maksymilian Mędrygał – 2826 głosów
 2. Łukasz Chmiel – 2710 głosów
 3. Arkadiusz Fornek – 1594 głosy

Drużyna Roku:

 1. Altereco Maj-Bud Bystrzaki – 3632 głosy
 2. LkS Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 2462 głosów
 3. KS Marba Sędziszów – 2246 głosów

Nagroda Specjalna Starosty:

 • Grzegorz Drozd – Nagroda Specjalna Kapituły
 • Ryszard Prokop – za osiągnięcia sportowe na szczeblu krajowym i międzynarodowym

Klasyfikacja punktowa klubów: EL-Bet LUKS Lubzina z trenerem Andrzejem Jedynakiem za zajęcie I miejsca w współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w 2023 roku.

Dodatkowo, wśród głosujących wylosowano osobę, która otrzymała finansową nagrodę.

X Powiatowa Gala Sportu w Ropczycach okazała się nie tylko okazją do świętowania sukcesów, ale także doskonałym przykładem integracji i współpracy społeczności. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu na RRS24.net oraz tym, którzy śledzili wydarzenie na Facebooku. Gratulujemy laureatom i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne emocjonujące wydarzenia sportowe w naszym regionie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x