Orzech promocje

Odważni weszli dziś do wody w Kamionce. Morsowanie ze strażakami [ZDJĘCIA]

15 śmiałków wskoczyło dziś do lodowatego akwenu w Kamionce. Morsowanie zostało zorganizowane przez OSP Sędziszów Małopolski.  

Dla strażaków – ochotników to już nie był pierwszy raz, pisaliśmy o tym TUTAJ. A dziś 18. stycznia w Kamionce do kąpieli w lodowatej wodzie dołączyli inni śmiałkowie.

Morsowanie odbyło się w samo południe na akwenie w Kamionce. Po rozgrzewce poprowadzonej przez zaprawioną w bojach ekipę z OSP Sędziszów Młp. grupa 15 śmiałków wskoczyła do akwenu w Kamionce.

Mimo, że temperatura na zewnątrz wynosiła około 7 st. na twarzach uczestników widać było zadowolenie. Po kąpieli w lodowatej wodzie strażacy poczęstowali uczestników gorącą herbatą.

Na pomysł morsowania strażacy wpadli podczas jednego ze spotkań. Jak tłumaczy prezes OSP Sędziszów Małopolski – Grzegorz Wrona dzięki tym spotkaniom, chcą także zachęcić do wstąpienia w szeregi OSP Sędziszów Młp.

Kolejne morsowanie już niebawem – strażacy zamierzają organizować kąpiele co 2 tygodnie, na które zapraszają wszystkich chętnych. Zobacz jak było dzisiaj ⬇️

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x