Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

BYŁ POSZUKIWANY, WPADŁ PODCZAS INTERWENCJI

Podczas interwencji funkcjonariusze ropczyckiej komendy zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Okazało się, że 41-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego ma odbyć karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do zakładu karnego.

W środę po godz. 14, oficer dyżurny ropczyckiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na ul. Zielonej w Ropczycach, od kilku dni trwa impreza. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali trzy osoby. Mundurowi sprawdzili ich dane w policyjnym systemie.

Jak się okazało, jeden z legitymowanych mężczyzn, za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego, był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy w Strzyżowie.

41-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Czyli koleś nie stawia się na odbycie wyroku czyli ucieka. Zostaje złapany i nadal ma 5 miesięcy? Żadnej dodatkowej kary za nie stawienie się?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x