Orzech promocje

Błękitni zagrali kontrolnie z liderem wojewódzkiej ligi

Piłkarze czwartoligowych Błękitnych Ropczyce w przedświąteczny czas Wielkiej Nocy zagrali sparingowo z liderem tabeli wojewódzkiej ligi, Watkem Koroną Rzeszów. Zdobyto aż 7 goli.

Błękitni Ropczyce z przodownikiem IV ligi podkarpackiej po rundzie jesiennej 2020 przegrali w Wielki Czwartek 3-4 (0-1).

W ostatnim meczu ligowym obu drużyn w sierpniu 2020, także wygrał team ze stolicy Podkarpacia, ogrywając zespół z Ropczyc 2-1.

Ligowego rewanżu wiosną 2021 nie będzie, bo Watkem Korona gra w grupie awansowej, a Błękitni grupie spadkowej.

Najbliższy ligowy pojedynek zespołu prezesa Przemysława Kuliga, jeżeli rozgrywki po przerwie związanej z lockdownem, rozpoczną się w pierwszej połowie kwietnia, planowany jest na najbliższą sobotę, 10 dzień kwietnia (godzina 16).

Rywalem Ropczycan będzie wtedy zespół z Okręgu Krosno, Partyzant Targowiska, który w pierwszej części sezonu, w pojedynku rozegranym połowie sierpnia 2020 zwyciężył Błękitnych 1-0.