Orzech promocje

Niespodziewana porażka Interu z Koroną

W drugim w rundzie wiosennej 2021 meczu IV ligi podkarpackiej piłkarki Interu Gnojnica uległy zespołowi Korony Tuchla.

Korona Tuchla – Inter Gnojnica 2-1 (1-0). Bramkę dla Interu zdobyła, Agata Róg. Gnojniczanki wygrywały do 85 minuty.

W końcówce spotkania rozegranego w połowie maja, miejscowe zdobyły dwa gole radując się z pierwszego tryumfu w sezonie 2020/21.

Była to niespodziewana porażka Interu, bo ekipa z powiatu jarosławskiego zamyka czwartoligową tabelę, a zespół z gminy Ropczyce jest na 4 pozycji.

Przegrana z Koroną to czwarta porażka Gnojniczanek, w trwającym sezonie, w którym zagrały dotychczas 8 pojedynków.

Najbliższy mecz: Resovia II Rzeszów – Inter Gnojnica. Termin to pierwszy weekend czerwca 2021.