Orzech promocje

Siedem bramek i tryumf Piasta. Olchovia, Victoria i Płomień bez punktów

Mecze zaległej, 19 kolejki klasy okręgowej Dębica 2020/21 rozgrywano 5 maja. Zwycięstwo w tej serii gier z powiatowych drużyn odniósł tylko zespół Piasta Wolica Piaskowa. Przegrały ligowe boje Olchovia Olchowa, Płomień Zagorzyce i Victoria Ocieka.

Piast Wolica Piaskowa – Kolorado Wola Chorzelowska 4-3 (1-2)

Piast Wolica Piaskowa ograł Kolorado Wola Chorzelowska po emocjonującym boju, w którym padło 7 goli. Ekipa trenera Marka Kanacha po 20 minutach pojedynku przegrywała 0-2. Nie pasowała. Po słabej w jej wykonaniu pierwszej połowie, w drugiej odsłonie walczyła zawzięcie. Odwróciła losy spotkania wygrywając z drużyną z powiatu mieleckiego. Zwycięskiego golaw doliczonym czasie gry zdobył Przemysław Kanach.

Olchovia Olchowa – Korona Majdan Królewski 0-4 (0-2)

Olchovia Olchowa uległa jedynemu reprezentantowi powiatu kolbuszowskiego w dębickiej “okręgówce”, Koronie Majdan Królewski. Był to 12 ligowy mecz Olchowian bez punktów w rozegranych dotychczas 21 spotkaniach trwającego sezonu 2020/21.

Victoria Ocieka – Chemik Pustków 1-2 (1-0)

Victoria Ocieka, zespół z gminy Ostrów nie dał rady rywalom z sąsiedztwa, Chemikowi Pustków, ekipie z gminy Dębica. Victoria wygrywała do przerwy po golu Dawida Furtaka. “Chemiczni” dwie bramki strzelili w ostatnich dwudziestu minutach meczu.

Płomień Zagorzyce – LKS Głowaczowa 1-2 (0-1)

Płomień Zagorzyce 10 przegranej w sezonie 2020/21 doznał z LKS Głowaczowa. Bramkę dla Zagorzycan strzelił Hubert Róg. Przyjezdni zwycięskiego gola zdobyli na pięć minut przed końcem gry. Oba zespoły kończyły mecz w dziesięciu. Czerwone kartki otrzymało po jednym zawodniku z Zagorzyc i Głowaczowej.

Pozycje w tabeli powiatowych zespołów klasy O Dębica: 6 pozycja – Piast (39 punktów), 9 miejsce – Płomień (29 punktów), 14 lokata – Olchovia (17 punktów), 18 pozycja, ostatnia – Victoria (6 punktów).

Przewodzący rozgrywkom najwyższej ligi dębickiego Podokregu team Czarnych Trześń ma54 punkty.

Najbliższe mecze: Victoria Ocieka – Stal III Mielec, LKS Wiewiórka – Olchovia Olchowa (oba 8 maja), SOKiS Sparta Chorzelów – Płomień Zagorzyce, Victoria Czermin – Piast Wolica Piaskowa (oba 9 maja)

źródło zdjęcia: fb Piast Wolica Piaskowa