Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Witkowice – na początek lata!

Jesteś już znudzony ciągłym siedzeniem w domu? Więzi rodzinne osłabły i trzeba to jak najszybciej naprawić? Dzieci nie mają co robić, a nie ma jak jechać w ciepłe kraje? Nic się nie martwcie! Temperatury rosną, pogoda się stabilizuje, a to sprzyja urządzaniu imprez w plenerze.

Dom Kultury w Ropczycach – Witkowicach zaprasza na Piknik Rodzinny „Powitanie lata 2021”. Odbędzie się on 20 czerwca 2021 na parkingu obok Domu Kultury w Witkowicach. Organizatorzy proponują: pokazy karate (Centrum Aktywności Fizycznej z Rzeszowa), występ wokalny Marietty Piecuch, pokazy akrobatyczne (Akrobatyka Ropczyce), humorystyczny występ KGW Witkowice, pokaz strażacki OSP Witkowice i występy uczniów ze szkoły muzycznej YAMAHA.

Dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnych zjeżdżalni, „dmuchańców”, bezpiecznych tatuaży, gier interaktywnych. O 19.00 rozpocznie się koncert kapeli z Pilzna „DoOporó”. Wszyscy będą mogli się posilić regionalnymi potrawami, serwowanymi na stoiskach. Głodni kultury będą mogli obejrzeć wystawę rzeźb, a ci, którym ostatnio trochę zdrowie szwankuje, skorzystać z porad dietetyka. Jednym zdaniem: moc atrakcji dla każdego!

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elizabeth
Elizabeth
2 lat temu

Brawo. Witkowice ostatnio działają super. Tak trzymać.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x