Orzech promocje

Certyfikat “Samorządowy Lider Edukacji” dla Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

Powiat Ropczycko-Sędziszowski uzyskał pozytywną recenzję ekspertów, która zdecydowała o przyznaniu mu Certyfikatu „Samorządowy Lider Edukacji” w edycji 2020/2021.

Gala Finałowa Konkursu, podczas której wręczone zostały Certyfikaty oraz Wyróżnienia odbyła się 5 lipca br. w Sali Koncertowej Zespołu Szkół nr 13 przy ul. Berylowej 7 w Lublinie. Certyfikat odebrał Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego – Witold Darłak.

Jak informuje starosta W. Darłak: Pragnę zaznaczyć, że Powiat Ropczycko-Sędziszowski jest jednym z trzech wyróżnionych samorządów w województwie podkarpackim. Cieszy mnie fakt, że zaangażowanie samorządowców oraz podjęte starania w sferze polityki oświatowej przynoszą poprawę warunków kształcenia naszej młodzieży oraz podnoszą jakość nauczania. Dodatkowo takie nagrody motywują do działania. Dziękuję Dyrekcji powiatowych placówek oświatowych za współpracę oraz bardzo dobrą realizację funkcji dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Dobrze być dobrym Liderem

Ideą Programu, który jest realizowany od 2011 roku, jest promowanie najlepszych i najbardziej efektywnych w sferze oświatowej polskich samorządów, a także podnoszenie jakości działań samorządów w sferze lokalnej polityki edukacyjnej. Certyfikat otrzymują samorządy, które wyróżniają się na tle innych w działaniach na rzecz edukacji, znacząco wykraczając poza ustawowe minimum. Samorządy, które są kreatywne i pomysłowe oraz chętnie wdrażają nieszablonowe działania.

źródło zdjęć: Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ilona
Ilona
2 lat temu

Nic nie wnosi… jak szkoły wyglądają to każdy widzi, jak wyglądają korytarze, klasy…

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

No dobrze . To teraz przetłumaczymy to z języka urzędowego na język polski i zapytajmy . Co ten certyfikat poza przysłowiowym biciem piany , wnosi do codziennej działalności szkół ?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x