Orech promocje

Pożar w Zagorzycach Dolnych. Z pomocą ruszyli młodzi chłopcy i zapobiegli tragedii

Dwóch młodych chłopców z Zagorzyc Dolnych nie zawahało się ani przez chwilę kiedy trzeba było ratować drugiego człowieka. Do zdarzenia doszło 15 lipca około g. 21 w Zagorzycach Dolnych.

W momencie wybuchu pożaru w domu spali jego mieszkańcy. Dzięki szybkiej reakcji dwóch młodych chłopców, którzy zauważyli pożar  i podjęli działania ratowniczo-gaśnicze nie doszło do tragedii. Nastolatkowie Filip Robak i Jakub Kłósek pobiegli obudzić śpiących sąsiadów i przystąpili do gaszenia pożaru.

Dzisiaj burmistrz Sędziszowa Małopolskiego i komendant powiatowy policji w Ropczycach pogratulowali chłopcom odwagi, którą wykazali się ratując z pożaru jeden z miejscowych domów. Gratulacje odebrały również mamy nastoletnich bohaterów.

O pożarze pisaliśmy TUTAJ.

fot. TV Sędziszów Młp.

4 komentarze na temat “Pożar w Zagorzycach Dolnych. Z pomocą ruszyli młodzi chłopcy i zapobiegli tragedii

 • 23 lipca 2021 o 21:27
  Permalink

  To bardzo tajemnicza sprawa. Pan Czesiu nie został zaproszony a ponoć też był pierwszy, nie widzę na zdjęciach ani jednego strażaka a jak mi się wydaje to oni zgasili pożar i mogli by tu mieć dużo do powiedzenia. O co tu chodzi. … ?

  Odpowiedz
 • 23 lipca 2021 o 13:31
  Permalink

  Brawo super chłopaki ale brakuje jeszcze tam Pana CZESŁĄWA z OSP ZAGORZYCE DOLE który też jako pierwszy brał udział

  Odpowiedz
  • 23 lipca 2021 o 19:19
   Permalink

   Czy aby na 100% ci chłopcy tam byli? I ruszyli do gaszenia pożaru? Jeśli tak, to szacunek. Strażacy biorący udział w akcji nie kojarzą młodych ludzi, ani ich działań. A jeśli chodzi o strażaków, to dlaczego komendanta straży, ani żadnego innego strażaka nie było na uroczystości związanej z… gaszeniem pożaru?

   Odpowiedz
   • 25 lipca 2021 o 13:33
    Permalink

    BYLI BYLI Nie zachoc w głowe zdziwiony chyba to normalne ze jak dojechały pierwsze jednostki to chłopaki i postronni ludzie odstepuja od akcji i działaja strazacy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.