Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Pożar w Zagorzycach Dolnych. Z pomocą ruszyli młodzi chłopcy i zapobiegli tragedii

Dwóch młodych chłopców z Zagorzyc Dolnych nie zawahało się ani przez chwilę kiedy trzeba było ratować drugiego człowieka. Do zdarzenia doszło 15 lipca około g. 21 w Zagorzycach Dolnych.

W momencie wybuchu pożaru w domu spali jego mieszkańcy. Dzięki szybkiej reakcji dwóch młodych chłopców, którzy zauważyli pożar  i podjęli działania ratowniczo-gaśnicze nie doszło do tragedii. Nastolatkowie Filip Robak i Jakub Kłósek pobiegli obudzić śpiących sąsiadów i przystąpili do gaszenia pożaru.

Dzisiaj burmistrz Sędziszowa Małopolskiego i komendant powiatowy policji w Ropczycach pogratulowali chłopcom odwagi, którą wykazali się ratując z pożaru jeden z miejscowych domów. Gratulacje odebrały również mamy nastoletnich bohaterów.

O pożarze pisaliśmy TUTAJ.

fot. TV Sędziszów Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

To bardzo tajemnicza sprawa. Pan Czesiu nie został zaproszony a ponoć też był pierwszy, nie widzę na zdjęciach ani jednego strażaka a jak mi się wydaje to oni zgasili pożar i mogli by tu mieć dużo do powiedzenia. O co tu chodzi. … ?

sąsiad
sąsiad
2 lat temu

Brawo super chłopaki ale brakuje jeszcze tam Pana CZESŁĄWA z OSP ZAGORZYCE DOLE który też jako pierwszy brał udział

Zdziwiony
Zdziwiony
2 lat temu
Reply to  sąsiad

Czy aby na 100% ci chłopcy tam byli? I ruszyli do gaszenia pożaru? Jeśli tak, to szacunek. Strażacy biorący udział w akcji nie kojarzą młodych ludzi, ani ich działań. A jeśli chodzi o strażaków, to dlaczego komendanta straży, ani żadnego innego strażaka nie było na uroczystości związanej z… gaszeniem pożaru?

znajoma
znajoma
2 lat temu
Reply to  Zdziwiony

BYLI BYLI Nie zachoc w głowe zdziwiony chyba to normalne ze jak dojechały pierwsze jednostki to chłopaki i postronni ludzie odstepuja od akcji i działaja strazacy

4
0
Would love your thoughts, please comment.x