Orzech promocje

Wystartował trzeci konkurs fotograficzny „Sędziszów Małopolski w świecie”

6 lipca przed Ratuszem mieszkańcom rozdano 100 koszulek sędziszowskich „Love this place”, które następnie zabiorą ze sobą na wakacje i zrobią w nich zdjęcia. Do zgarnięcia są nagrody finansowe.

Podobnie jak przed rokiem mieszkańcom na placu przed ratuszem rozdano 100 sędziszowskich koszulek „Love this place”- 50 męskich i 50 żeńskich, które są elementem ogłoszonego przed gminę konkursu fotograficznego „Sędziszów Małopolski w świecie”.

Wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie z koszulką w roli głównej i umieścić na Facebooku na stronie “Sędziszów Małopolski w świecie”.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 września br. Nagrodą za zajęcie I miejsca jest 700 zł, za II – 400 zł, za III- 200 zł. Dla pierwszej 10 będą ufundowane podwójne vouchery do kina Jedność.

W trakcie spotkania można było zobaczyć samochód, którym 20 czerwca br. Przemysław Sochacki z Sędziszowa Małopolskiego wygrał I rundę zawodów King of Poland Drag Race Cup- wyścigów na ¼ mili. Burmistrz Sędziszowa Bogusław Kmieć pogratulował kierowcy sukcesu.

Samochód został zbudowany specjalnie na potrzeby wyścigów. Jeździmy nim od 2 lat- mówi Przemysław Sochacki.
King of Poland Drag Race Cup- to zawody, które pozwalają wyłonić najszybsze auta i motocykle. Widzowie mogą podziwiać w akcji auta o mocy przekraczającej 1000 KM, a także motocykle, które dystans 1/4 mili pokonują w 9 sekund !


Mieszkańcy mieli niepowtarzalną okazję zrobić sobie zdjęcie z maszyną, której na co dzień nie można spotkać na sędziszowskich drogach.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mietek
mietek
2 lat temu

Koszulki wzieli Ci co pojada najwyżej do Ropczyc

x
x
2 lat temu

Sto koszulek, nagrody pieniężne… ależ jesteśmy bogaci! Kiedy się to skończy? Kiedy zaczną się inwestycje?

ŻydSędziszowski
ŻydSędziszowski
2 lat temu
Reply to  x

Daj spokój

3
0
Would love your thoughts, please comment.x