Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Pomogli leżącemu na chodniku mężczyźnie

Policjant, wspólnie z funkcjonariuszem Wojsk Obrony Terytorialnej oraz świadkiem, pomogli mężczyźnie, który leżał na chodniku. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski prawdopodobnie miał atak padaczki. Dzięki szybkiej reakcji świadków i mundurowych, pomoc dla mężczyzny przyszła na czas.

Wczoraj po godz. 13, do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach przyszła kobieta, która poprosiła o pomoc dla leżącego na chodniku mężczyzny. We wskazane miejsce natychmiast udał się zastępca dyżurnego oraz funkcjonariusz Wojsk Obrony Terytorialnej, który w tym czasie przebywał na komendzie.

Jak się okazało, poszkodowany leżał na chodniku przy przejściu dla pieszych, obok budynku komendy. Funkcjonariusze oraz świadek natychmiast udzielili pomocy przedmedycznej mężczyźnie, który prawdopodobnie miał atak padaczki. Mundurowi do czasu przyjazdu karetki pogotowia, cały czas monitorowali funkcje życiowe mężczyzny, a także pilnowali, aby nie zrobił sobie krzywdy.

Na szczęście, dzięki właściwej reakcji świadków i funkcjonariuszy, mężczyźnie szybko została udzielona pomoc. Zespół karetki pogotowia przewiózł mieszkańca gminy Sędziszów Małopolski do szpitala.

źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew Stalowy
Zbigniew Stalowy
2 lat temu

Z drugiej strony jak człowiek czegoś potrzebuje od niebieskich ledwo ulicę dalej to już trzeba wziąć radiowóz, i schodzi im godzinę. Tacy służbiści phi

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Pomogli bo byli o krok od człowieka, no sensacja.
Przecież to normalne że ludzie sobie pomagają nawzajem.
No ale trzeba mieć dystans do tego całego straszenia w TVPIS jaki to świat zły i żeby nikomu nie wierzyć.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x