Orzech promocje

Most w Sędziszowie jednak zamknięty do końca roku?

Przebudowa mostu na głównej ul. 3 maja w Sędziszowie Młp. trwa od początku sierpnia 2021 roku. Kierowcy, aby dojechać (od strony Ropczyc) do centrum Sędziszowa muszą korzystać z objazdów, natomiast ruch pieszych odbywa się tymczasową kładką. Zadanie miało zostać zakończone do 10 grudnia br. niestety, już dziś wiem, że się to nie uda.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Ropczycach:

Informujemy, że w związku z zaistnieniem sytuacji niezależnych od inwestora, termin oddania do użytku mostu w Sędziszowie Małopolskim ulegnie przesunięciu.

Z uwagi na bezpieczeństwo, przejezdność przez most zostanie przywrócona w najbliższym możliwym terminie. Ruch pieszy będzie wznowiony częściej.

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Chrissy Marie
Chrissy Marie
2 lat temu

“Ruch pieszy będzie wznowiony częściej.” – nie częściej, a wcześniej, kto to pisał ??? Przyznać się !!!

pieszy
pieszy
2 lat temu

ruch będzie puszczony tylko z odbiorami nie zdążyli

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  pieszy

Gdyby w umowie z wykonawcą były zapisane kary za opóźnienia to wtedy ekipy pracowałaby na dwie zmiany , a nie jak w biurze od 8 do 16 ! Pan starosta jako inwestor pomyślał o tym , że przez ten grajdoł , przejazd objazdem w godzinach szczytu to min 0,5 godz. dłużej? Czy jak zwykle żyje w swoim świecie i przyjedzie w glorii chwały przeciąć wstęgę?

zle_garczki
zle_garczki
2 lat temu
Reply to  Anonimowo

To idź i im pomóż pracować. Kolejny polaczek, co zad w fotelu grzeje i każdemu każe robić ciągiem po 18 godzin. Ha tfu dla ciebie januszu z wąsem brudnym od bigosu.

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  zle_garczki

Durniu. Nikt nikomu nie każe pracować po 18 godz. Jest coś takiego jak system zmianowy ale ty niepolaczku tego nie trybisz !

Dureń na de mną
Dureń na de mną
2 lat temu
Reply to  Anonimowo

To idź w nocy przy minusowych temperaturach lub deszczu zapieprzać a nie siedzisz grubasie i komentujesz. Polaczek cebulaczek pf

Kapusta
Kapusta
2 lat temu

“Ruch pieszy będzie wznowiony częściej.” – częściej to niech się Darłak zastanowi jak na brifingu powie iż informuję z radością że most będzie w terminie. Niech teraz z przykrością przeprosi 🙂

Zyd
Zyd
2 lat temu

Jeszcze ostatnio starosta mowil ze na 10 będzie gotowy, obiecanki cacanki a głupiemu radość, na krzyżówce pod wiaduktem się marnuje codziennie pół godziny życia…

gosc
gosc
2 lat temu
Reply to  Zyd

to się jeżdzi przez dworzec pks ha ha

Bun
Bun
2 lat temu
Reply to  gosc

No fakt🤦🏻‍♀️

SP
SP
2 lat temu

To teraz jeszcze doprecyzowanie przez Starostę ,że budynek byłych warsztatów popękał.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x