Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Most w Sędziszowie jednak zamknięty do końca roku?

Przebudowa mostu na głównej ul. 3 maja w Sędziszowie Młp. trwa od początku sierpnia 2021 roku. Kierowcy, aby dojechać (od strony Ropczyc) do centrum Sędziszowa muszą korzystać z objazdów, natomiast ruch pieszych odbywa się tymczasową kładką. Zadanie miało zostać zakończone do 10 grudnia br. niestety, już dziś wiem, że się to nie uda.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Ropczycach:

Informujemy, że w związku z zaistnieniem sytuacji niezależnych od inwestora, termin oddania do użytku mostu w Sędziszowie Małopolskim ulegnie przesunięciu.

Z uwagi na bezpieczeństwo, przejezdność przez most zostanie przywrócona w najbliższym możliwym terminie. Ruch pieszy będzie wznowiony częściej.

11 komentarzy na temat “Most w Sędziszowie jednak zamknięty do końca roku?

 • 10 grudnia 2021 o 12:47
  Permalink

  “Ruch pieszy będzie wznowiony częściej.” – nie częściej, a wcześniej, kto to pisał ??? Przyznać się !!!

  Odpowiedz
 • 10 grudnia 2021 o 06:39
  Permalink

  ruch będzie puszczony tylko z odbiorami nie zdążyli

  Odpowiedz
  • 10 grudnia 2021 o 17:34
   Permalink

   Gdyby w umowie z wykonawcą były zapisane kary za opóźnienia to wtedy ekipy pracowałaby na dwie zmiany , a nie jak w biurze od 8 do 16 ! Pan starosta jako inwestor pomyślał o tym , że przez ten grajdoł , przejazd objazdem w godzinach szczytu to min 0,5 godz. dłużej? Czy jak zwykle żyje w swoim świecie i przyjedzie w glorii chwały przeciąć wstęgę?

   Odpowiedz
   • 10 grudnia 2021 o 23:44
    Permalink

    To idź i im pomóż pracować. Kolejny polaczek, co zad w fotelu grzeje i każdemu każe robić ciągiem po 18 godzin. Ha tfu dla ciebie januszu z wąsem brudnym od bigosu.

    Odpowiedz
    • 11 grudnia 2021 o 11:47
     Permalink

     Durniu. Nikt nikomu nie każe pracować po 18 godz. Jest coś takiego jak system zmianowy ale ty niepolaczku tego nie trybisz !

     Odpowiedz
     • 22 grudnia 2021 o 17:20
      Permalink

      To idź w nocy przy minusowych temperaturach lub deszczu zapieprzać a nie siedzisz grubasie i komentujesz. Polaczek cebulaczek pf

 • 9 grudnia 2021 o 13:36
  Permalink

  “Ruch pieszy będzie wznowiony częściej.” – częściej to niech się Darłak zastanowi jak na brifingu powie iż informuję z radością że most będzie w terminie. Niech teraz z przykrością przeprosi 🙂

  Odpowiedz
 • 9 grudnia 2021 o 13:12
  Permalink

  Jeszcze ostatnio starosta mowil ze na 10 będzie gotowy, obiecanki cacanki a głupiemu radość, na krzyżówce pod wiaduktem się marnuje codziennie pół godziny życia…

  Odpowiedz
 • 9 grudnia 2021 o 09:00
  Permalink

  To teraz jeszcze doprecyzowanie przez Starostę ,że budynek byłych warsztatów popękał.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *