Orzech promocje

Niebawem Jarmark Mikołajkowy w Ropczycach

Już w najbliższą niedzielę, 5 grudnia, na ropczyckim rynku odbędzie się Jarmark Mikołajkowy. Na tę okoliczność zaplanowano wiele atrakcji.
Co zaplanowano?

Wydarzenie to organizuje Burmistrz Ropczyc wraz z Centrum Kultury. W programie zaplanowano wiele fascynujących atrakcji. Będą stoiska, na których można będzie obejrzeć lub nabyć ozdoby i dekoracje świąteczne oraz skosztować lokalnych potraw, przyrządzonych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Na najmłodszych i nie tylko będzie czekał Święty Mikołaj, który z każdym będzie chciał zrobić sobie zdjęcie. Śnieżynka przygotuje gry i zabawy skierowane do najmłodszych uczestników jarmarku.

Wysiłek umysłów i uczta dla zmysłów

Organizatorzy postanowili zorganizować również konkurs rodzinny o tematyce świątecznej, w którym główną nagrodą będzie żywa choinka, ufundowana przez lokalną kwiaciarnię.

Umysły odpoczną po tęgim wysiłku, słuchając koncertu piosenek świątecznych w wykonaniu utalentowanej Magdaleny Białoruckiej – Ogorzelec wraz z akompaniamentem Bartosza Tarnawskiego (pianino) oraz Łukasza Głogowskiego (saksofon).

Zaśpiewa także Daniel Lipiec, któremu podkład na gitarze akustycznej stworzy Przemek Przywara. Impreza będzie trwać od godziny 15:00 do 19:00. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości, by wziąć udział i poczuć magię świąt!

plakat: Centrum Kultury w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
Zenon
2 lat temu

Ale kicz na miarę pandemii

1
0
Would love your thoughts, please comment.x