Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Problem z PARKOMETRAMI

Parkometry w Ropczycach i w Sędziszowie Młp. nie mają możliwości zapłaty przez aplikację mobilną np. SkyCash, która daje ogromne ułatwienie, gdyż nie zawsze mamy drobne przy sobie! Parkometry nie wydają reszty i kartą też płacić nie można! Pisze do nas zbulwersowany Czytelnik.

Aplikacja byłaby sporym ułatwieniem, wiele miast w Polsce korzysta z aplikacji tzw. płatności mobilnej a użytkownicy są zadowoleni. Skoro nie możemy zmienić tego, aby parkometr wydawał resztę może warto, aby gminy pochyliły się nad możliwością zakupu biletu poprzez aplikację?

Sprawdziliśmy w SkyCash o możliwości współpracy. Niestety nie jesteśmy właścicielami parkometrów (co jest oczywiste), więc nie uzyskaliśmy informacji o kosztach związanych z udostępnieniem płatności w ich aplikacji. Koszty i rozliczenia są poufne. Natomiast współpraca jest możliwa, ale tutaj wszystko w rękach gmin.

Jeśli dowiemy się coś więcej będziemy informować Państwa.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
4 lat temu

Ceny za parkowanie trzeba niestety podnieść… dziś jedna złotówka nikogo już nie skłoni do zostawienia samochodu gdzieś dalej. A w Ropczycach potrzebna jest cała strefa płatnego parkowania, bo zaparkowanie gdziekolwiek graniczy z cudem.

Aśka
5 lat temu

A jakie jest zdanie radnych? Sky Cash jest bardzo popularna aplikacja do parkowania, wystarczy nakleix na przednią szybę naklejkę mobiParking a reszta w aplikacji w telefonie. Tak można płacić m.in. w Rzeszowie i w większości miast w Polsce. Dziwię się, że na etapie wprowadzania parkomatow i w Ropczycach i w Sędziszowie nie pomyslano o tym. Radni do dzieła!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x