Orzech promocje

Ile udało się zebrać? WOŚP zagrał po raz kolejny w Ropczycach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w niedzielę, 30 stycznia, także w Ropczycach.
30. finał dobiega końca, na obecną chwilę uzbieraliśmy ponad 51 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że nadal trwają jeszcze licytacje na allegro i można wpłacać pieniądze do eSkarbonki, więc kwota jeszcze wzrośnie – informuje szefowa ropczyckiego sztabu p. Wiola Czemarnik.

Mimo złej pogody całą niedzielę 30 stycznia na ulicach powiatu ropczycko-sędziszowskiego, we wszystkich pięciu gminach kwestowali wolontariusze ropczyckiego sztabu. Natomiast w Ropczycach, w budynku Centrum Kultury odbyły się występy lokalnych artystów i licytację. Na przybyłych gości czekały smakołyki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Ropczyce.

𝐒𝐩𝐨𝐧𝐭𝐚𝐧𝐢𝐜𝐳𝐧𝐲 𝐰𝐲𝐰𝐢𝐚𝐝 w dniu 30. finału (podczas relacji LIVE) z szefową ropczyckiego Sztabu Wiolą Czemarnik.

Przypominamy, że w ubiegłym roku 2021 ropczycki Sztab WOŚP zebrał ponad 44 tysiące złotych, więc tegoroczna kwota zdecydowanie przewyższa ubiegłoroczną zbiórkę – dziękujemy!

Rekord ropczyckiego sztabu WOŚP padł w roku 2020, gdzie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z naszego regionu wpłynęło ponad 81 tysięcy złotych.

Do następnego roku❗ 𝐒𝐈𝐄𝐌𝐀❗ Zapraszamy na fotorelacje:

fot. RRS24, TV Ropczyce i WOŚP Sztab Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

Brawo! Super tak trzymać.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

Brawo!

Andrzej
2 lat temu

Na kilku zdjęciach widać dzieci kwestujące na terenie kościołów. Oczywiście o tym, aby spytać proboszcza o zgodę nikt nawet nie pomyślał. A szefunio tego interesu nawet nie ukrywa swej nienawiści do Kościoła. Widać go było na osławionych ‘marszach kobiet’ gdzie gardłował za prawem do zabijania dzieci (tak, tak, na te same dzieci które niby wspiera swoimi zbiórkami). No ten tytuł: “światełko do nieba”. Do jakiego niby nieba lewaku ?

Ja
Ja
2 lat temu
Reply to  Andrzej

Widać prawdziwy obłudny Polak,taki “prawak”.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x