Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

POLICJANCI USTALAJĄ OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA DROGOWEGO

Ropczyccy funkcjonariusze prowadzili czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Nawsie. Audi uderzyło w przydrożny przepust betonowy. Na miejscu zdarzenia służby medyczne pomogły wydostać się z pojazdu 19-letniemu mężczyźnie. Został on przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

23.02 przed godz. 2 w nocy, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Nawsie, pojazd uderzył w betonowy przepust. Policjanci we wskazanym rejonie zauważyli rozbite audi. Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że jadąc przez miejscowość Nawsie, zauważył pojazd, który uszkodzony znajdował się częściowo w przydrożnym rowie.

W samochodzie przebywał mężczyzna, któremu w wydostaniu się z pojazdu pomogły służby medyczne. Jak się okazało, 19-letni mieszkaniec gminy Dębica był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Strzyżowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, a pojazd trafił na policyjny parking.

Funkcjonariusze, na miejscu zdarzenia, wykonali czynności procesowe, które pozwolą ustalić, kto był kierującym pojazdem i dokładne okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.  

źródło: KPP Ropczyce, fot. OSP Wielopole Skrzyńskie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x