Orzech promocje

W niedzielę w Ropczycach pobiegną dla Wojtusia – będą utrudnienia w ruchu

W niedzielę 4 grudnia odbędzie się mikołajkowy bieg charytatywny dla Wojtusia. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. To już ostatnia chwila by zapisać się online – LINK. W tej chwili zapisanych jest 236 uczestników.

Zapraszamy do zapisu wszystkich niezdecydowanych. Można również zgłośić chęć udziału w dniu wyścigu, wtedy opłata wpisowa wynosi 60 zł.

Trasy będą przebiegać głównymi ulicami miasta, dlatego pojawią się utrudnienia. O szczegółach informuje Komenda Powiatowej Policji w Ropczycach:

Około 300 zawodników pobiegnie w niedzielę ulicami Ropczyc w charytatywnym biegu. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie 5-letniego Wojtusia. Policjanci apelują do uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności.

Trasa biegu przebiegać będzie głównymi ulicami, które zostaną zamknięte dla ruchu.

Zawodnicy wystartują o godz. 11, ze stadionu sportowego przy ul. Konopnickiej. Następnie zawodnicy pobiegną ulicami: Witosa, Najświętszej Marii Panny, Viscardiego, Skordeckiego, Mehoffera, Siewierskiego, Konarskiego, Piłsudskiego, Wyszyńskiego. Ks. Zwierza, Rynek, Mickiewicza, Witosa i ponownie ul. Konopnickiej. Bieg zakończy się około godz. 13.30 na stadionie.

W związku z powyższym policjanci apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby zabezpieczające bieg.

grafika KPP Ropczyce
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x