Na sygnale

Spacerował poboczem autostrady A4

Dzisiaj przed g. 7 służby mundurowe zostały wezwane do zdarzenia, jakie miało miejsce na odcinku autostrady A4 (kierunek Kraków) na wysokości miejscowości Boreczek. Kierowcy zauważyli mężczyznę, który szedł poboczem tej ruchliwej drogi i zgłosili policji.

Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Ropczycach: (..) pieszy przemieszczał się poboczem autostrady w kierunku Rzeszowa. Został on ukarany mandatem karnym.

Na miejsce zostały zadysponowane jednostki OSP Boreczek i OSP Krzywa, a także strażacy z KP PSP Ropczyce i z JRG 3 Rzeszów.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anonimowy
Anonimowy
4 lata temu

W kazdym normalnym kraju policja by go zabrala i podwiozla,no ale zyjemy a Polin.

Anonimowy
Anonimowy
4 lata temu

Jeszcze wojsko i antyterrorystów powinni ściągnąć

2
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x