Daniel Obajtek

Nowe miejsca parkingowe w Wielopolu Skrzyńskim

Gmina Wielopole Skrzyńskie realizuje nową inwestycję drogową. Rozpoczęte zostały prace nad projektem.

Wybudowany będzie parking wraz z infrastrukturą techniczną w Wielopolu Skrzyńskim. Ilość miejsc parkingowych to dokładnie 109 i 3 dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja stworzy miejsca postojowe dla samochodów osobowych w okolicy cmentarza, przez co odciążony zostanie parking w centrum miasta. Nowe miejsca będą przydatne zwłaszcza dla tych, którzy dojeżdżają do pracy i potrzebują zostawić samochód na kilka godzin.  

Wartość inwestycji to 1 065 218, 19zł. Dofinansowana jest z Rządowego Programu „Polski Ład” w 95%, czyli konkretnie: 1 011 957,11zł. Termin realizacji zadania to koniec września 2022r. 

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mietek
Mietek
2 lat temu

Mam rozumieć że ludzie parkuja w Ropczycach, bo to najbliższe miasto w okolicy?

Maniek
Maniek
2 lat temu

A orlik dalej zamknięty, bo nima kilka groszy na zatrudnienie animatora .Za jakiś czas to tylko na parkingi cmentarne będą ludzie przyjeżdżać. TAKIE MIASTO:)

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Ej ej… spokojniej… proszę pisać uważnie i czytać ze zrozumieniem! W Wielopolu parking w centrum miasta? Przecież to jeszcze nie jest miasto 😀 A swoją drogą to Ropczyce czekają na konkretną strefę płatnego parkowania w mieście i podwyżkę opłat. Obecne rozwiązanie to dramat- brak miejsc i zakorkowane centrum.

cok?
cok?
2 lat temu

1 mln zł za parking ??? Będą estakady? Albo inaczej, co wchodzi w skład tej inwestycji, że aż takie koszty? Ktoś nieźle się nachapie ,a potem i tak kostka zasyfiona będzie olejem z kapiących silników samochodowych. Podsumowując: “Mają rozmach s…” 🙁

4
0
Would love your thoughts, please comment.x