Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Bracia z Czarnej Sędziszowskiej laureatami ogólnopolskiego konkursu “ŚNIEŻNY DEKALOG”

W poniedziałek w siedzibie Biura Edukacji Historycznej – Muzeum Policji w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród ogólnopolskiego konkursu plastyczno-filmowego “Śnieżny Dekalog” skierowanego do dzieci i młodzieży. Główną nagrodę w kategorii spot filmowy w wieku od 11 do 16 lat zdobyli Dawid i Tomasz Pichla z Czarnej Sędziszowskiej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowy „Śnieżny Dekalog” adresowany jest do dzieci i młodzieży, a jego organizatorem jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Ideą konkursu jest promowanie odpowiednich postaw narciarzy i snowboardzistów w miejscach zimowej rekreacji oraz poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach.

W konkursie mogły wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 16 lat. Warunkiem uczestnictwa było nadesłanie do Biura Prewencji KGP, wykonanego indywidualnie lub zespołowo – rysunku, plakatu lub spotu filmowego.

Główną nagrodę w kategorii spotu filmowego w wieku od 11 do 16 lat zdobyli młodzi mieszkańcy powiatu ropczycko-sędziszowskiego, 9-letni Dawid Pichla oraz jego 11-letni brat Tomasz Pichla z Czarnej Sędziszowskiej. Na uwagę zasługuje fakt, że również w ubiegłym roku, jedną z laureatek tego konkursu była młoda mieszkanka naszego powiatu.

W poniedziałek laureaci konkursu odebrali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów konkursu. Nagrody laureatom zostały wręczone przez zastępcę Komendanta Głównego Policji nadinsp. Romana Kustera wraz z dyrektorem BP KGP insp. Robertem Kumorem, dyrektorem BEH-MP KGP podinsp. Krzysztofem Musielakiem, przedstawicielką Fundacji PZU Aleksandrą Podolską oraz reprezentującego jednocześnie PZN, SIiTN PZN oraz SIiTS Maciejem Kwiatkowskim.

Naszym laureatom serdecznie gratulujemy, zachęcamy także wszystkich chętnych do uczestnictwa w kolejnych konkursach profilaktycznych organizowanych w ramach szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

źródło: KPP Ropczyce, zdjęcia: Piotr Pichla

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x