Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Lider strzelił Błękitnym pół tuzina goli

Porażki z liderem czwartoligowej tabeli zespołem KS Wiązownica, doznali piłkarze Błękitnych Ropczyce w rozgrywanym w Wielką Sobotę meczu 26 kolejki wojewódzkiej ligi. Sytuacja walczących o utrzymanie w gronie czwartoligowców 2021/22 Ropczycan staje się coraz trudniejsza.

Team gospodarzy przeważał przez całe spotkanie, ale dopiero po przerwie tą dominację na placu gry bramkowo znacznie udokumentował.

Przed zmianą stron Błękitni zdobyli gola i na przerwę schodzili remisując. Ropczycanie mają po meczu z drużyną z powiatu jarosławskiego 25 punktów, i coraz bardziej “zadomawiają” się w strefie spadkowej.

KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 6-1 (1-1)

Bramki zdobyli: 1-0 Zieliński (20), 1-1 M. Ogrodnik (37), 2-1 Zieliński (49), 3-1 Rop (53), 4-1 Zieliński (55), 5-1 Michalik (75), Zieliński (80- rzut karny

Najbliższy mecz: Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała. Termin: 20 kwietnia (środa).

Skład Błękitnych: Dybski – Świętoń, Miśkowicz, Kukla (60′ Maciosek) Podczaszy, Bigdoń, Majcher, S. Piwowar (64′ A. Ogrodnik), M. Ogrodnik (60′ Halwa), Siepierski (78′ Darłak), Kmiotek.

Żółta kartka: Maciosek.