Orech promocje

Ropczyccy policjanci pojechali do Przemyśla. Alarm wszczęto w nocy

Dzisiaj przed g. 1 w nocy ropczyccy policjanci otrzymali alarm o wstawienie się do jednostki KPP w Ropczycach. Czego dotyczył alarm?

Jak informuje Łukasz Pietrucha z KPP w Ropczycach: potwierdzam, był ogłoszony alarm dla kilku jednostek w woj. podkarpackim. Policjanci pojechali w rejony przygraniczne z uwagi na duży napływ imigrantów z Ukrainy. Z Ropczyc wyjechało dwie drużyny NPP (Nieetatowe Pododdziały Policji), czyli 14 funkcjonariuszy policji.

„Patrole obywatelskie” w Przemyślu

W Przemyślu pojawiły się osoby związane ze środowiskami kibicowskimi. Jak pisze wyborcza.pl: Napastnicy jeżdżą po ulicach samochodami. Mają kije bejsbolowe i butelki – relacjonuje świadek agresji. Bandyci skandowali: „Przemyśl zawsze polski!”.

Po ulicach chodzą też „patrole obywatelskie„, które mają chronić mieszkańców przed uchodźcami, ale nie chodzi tutaj o ukraińskie kobiety i ich dzieci, ale prawdopodobnie m.in o Białorusinów.

Nie wszyscy to Ukraińcy

Na adres redakcji otrzymaliśmy informację o tym, że na granicy polsko-ukraińskiej coraz częściej spotykane są osoby z Białorusi, którzy wykorzystując sytuację wojenną w Ukrainie i przedostają się do Polski. Jak pisze do nas czytelnik: Białorusini z reżimu Łukaszenki przedostają się na naszą polską granicę, wyrzucając ludzi, uchodźców – Ukrainy z pociągów (…). (…) mają przy sobie noże, są dobrze ubrani, wyzywają Ukraińców od najgorszych i do tego doszło prawie do próby pobicia.

W poniedziałek, 28 lutego późnym popołudniem doszło też do ataku nożownika na sprzedawcę w sklepie spożywczym w Medyce. Właściciel lokalu skutecznie obronił się przed napastnikiem. Agresor został zatrzymany. Cała sytuacja została nagrana na monitoringu. Jak zaznaczyła aspirant sztabowy Małgorzata Czechowska z policji w Przemyślu w rozmowie „Super Expressem”, nożownik był obcokrajowcem, ale nie obywatelem Ukrainy – czytamy na eska.pl.

Atak nożownika w Medyce:

11 komentarzy na temat “Ropczyccy policjanci pojechali do Przemyśla. Alarm wszczęto w nocy

 • 4 marca 2022 o 14:50
  Permalink

  Cyt: „Niesamowite jak Polacy łykają propagandę trolli rosyjskich.” Natomiast całkiem oczywistym i naturalnym jest powielać to co serwowane jest na „śniadanie, obiad i kolację” przez media głównego ścieku. Tak! Owe media za Was myślą, tworzą narrację i Wasz okrojony do absolutnego minimum, światopogląd. Krótko mówiąc, są Waszymi oczami i mózgami. Budują popleczną psychozę w tłuszczy masy ludzkiej czerwonymi paskami informacyjnymi z pogrubioną kursywą oznajmiając bezpośrednio: „Bandyci/rasiści/faszysci tudzież jedynie kibole atakują potulnych jak baranek i przestraszonych (o hebanowym zabarwieniu skóry) studentów. No patrz Pan/Pani. Same studenciny z bliskiego wschodu i Afryki (o wyraźnych cechach płci męskiej) jako gratisowy dodatek do ukrainskich kobiet i dzieci. Idąc dalej tym wątkiem, pozbawione świadomego myslenia i notabene widzące w kibolach zło najwieksze; (równając jedynie do Putina) pospulstwo powołuje się (UWAGA. Hahaha. „Na służby państwowe”) Ach to BEZGRANICZNE (O ironio, jak to słowo tu pasuje) zaufanie do władzy…
  Przecież w TV przedstawiciel prasowy …(tu proszę sobie wybrać w miejsce kropek) Policji/SG/Wojska czy innego PiSiego elementu opresji społeczeństwa polskiego, mówił przecież, że: „Nad wszystkim panujemy” (To tak musi przeca być I basta)
  „Wykarmione” takimi porcjami pomyj informacyjnych przekazanych przez polsko-języczne „Mendia” plemie z Lechistanu z poczuciem „bratniej miłosci” rozkwitłej w okresie ostatnich dwóch tygodni do przybyszy różnej maści Nazywa wszystkich, niepodążajacych baranim pędem umysłowym, „ruskimi trollami.” Dla wiekszosci (niestety stwierdzam to z dużą dozą zasmucenia) moich rodaków, przydałby się desant humanitarny w postaci zrzutu mozgów, ażeby zaczęli ich używać.
  „Spasiba”…czy jakoś tak..?

  Odpowiedz
 • 3 marca 2022 o 08:47
  Permalink

  CO TO ZA DEBILNY ARTYKUŁ
  „W Przemyślu pojawiły się osoby związane ze środowiskami kibicowskimi. Jak pisze wyborcza.pl: Napastnicy jeżdżą po ulicach samochodami. Mają kije bejsbolowe i butelki – relacjonuje świadek agresji. Bandyci skandowali: „Przemyśl zawsze polski!”.

  To sa ludzie którzy pilnują porządku i żeby było bezpieczniej dla Polaków w Przemyślu a nie Napastnicy

  Ja bym wysłał tych naszych policjantów szczególnie w białych czapkach co tak dzielnie zaglądają przez okna do sklepu lub cpn i szukają ofiar za maseczki
  Mam nadzieje że jak skończy się ta akcja z maseczkami to komendanci poszczególnych Komend Powiatowych i Wojewódzkich prowadzą statystyki który najwiecej wypisał mandatów (tzn jest najbardziej skuteczny) i wyślą ich do walki z putinem

  Odpowiedz
 • 2 marca 2022 o 20:18
  Permalink

  Niesamowite jak Polacy łykają propagandę trolli rosyjskich. Rosja od lat specjalizuje się w prowadzeniu prowokacji i wojny informacyjnej i jak zwykle u nas wystarczy kilka postów trolli na FB i twitterze żeby zrobiło się głośno, a każdy od razu we wszystko wierzy. Kibole niech takie sprawy zostawią służbom, bo robią więcej złego niż dobrego takimi bezmyślnymi akcjami.

  Na Ukrainie studiowało ponad 200 tyś Hindusów (!), mieszka i pracuje tam wielu czarnoskórych, bo łatwiej im było wjechać tam niż do UE. Wiadomo, więc że ci ludzie w przeważającej większości z Ukrainy objętej wojną uciekną, skoro to nie ich kraj. Służby powinny uważnie sprawdzać takich przybyszów (czy byli studentami na Ukrainie, czy pracowali tam?) i w ten sposób z tłumu wyciągać tych ekonomicznych migrantów z Białorusi, którzy uchodźcami nie są. No, ale kibole wiedzą lepiej i już zdążyli pobić hinduskich, Bogu ducha winnych, studentów, którzy uciekli przed wojną… .

  Dobrze by było gdyby ludzie najpierw sprawdzali źródło swoich informacji i czy rzeczywiście w Przemyślu jest taka tragedia (wiadomo, że na tylu uchodźców z Ukrainy zawsze zdarzy się jakiś kryminalista) a nie odstawiali samosądy. Przecież nie po to bronimy granicy z Białorusią, żeby służby teraz nie zdawały sobie sprawę z możliwości przerzutu tych migrantów na Ukrainę. Funkcjonariusze to doskonale wiedzą i to ich robota do wykonania a nie kiboli.

  Odpowiedz
 • 2 marca 2022 o 19:24
  Permalink

  Ci jak wy to piszecie 'bandyci’ kibole jako jedyni stanęli w obronie Polaków…

  Odpowiedz
  • 3 marca 2022 o 10:19
   Permalink

   Przed kim nas bronią te typy przed kobietami z dziećmi uciekającymi spod bomb.Czy to ci sami co otaczają bąkiewicza?

   Odpowiedz
   • 4 marca 2022 o 10:49
    Permalink

    Co Bąkiewicz panu zaszkodził? Pisać można za siebie, a nie że wszyscy, bo ja nie mam nic do niego.

    Odpowiedz
   • 4 marca 2022 o 21:03
    Permalink

    Zawsze mnie zastanawia gdy widzę tych kiboli – jak oni funkcjonują bez mózgów?

    Odpowiedz
  • 3 marca 2022 o 10:27
   Permalink

   Przed kim nas bronią ci samozwańczy obrońcy z ekipy bąkiewicza? Przed kobietami z dziećmi uciekającymi spod spadających im na głowy bomb?Nie chcemy takiej obrony.

   Odpowiedz
 • 2 marca 2022 o 19:12
  Permalink

  Prosze wpisac w Facebook STOP Islamizacji w Europie, tam sytuacja wyglada troche inaczej, pokazani sa uchodzcy z Ukrainy… Studenci medycyny, chwala kibicom za przegonienie tych irakijczykow!
  Pomoc trzeba ale prawdziwymym uchodzcom

  Odpowiedz
 • 2 marca 2022 o 18:53
  Permalink

  Jacy białorusini… Co to za bzdury… Wszyscy doskonale wiedzą ze chodzi o imigrantów z bliskiego wschodu, być może ci sami którzy próbowali dostać się przez polsko – białoruską granicę od wakacji…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.