RekreacjaWiadomości

Najmłodsi uczcili Święto Flagi na ropczyckim rynku

Jesteśmy Polką i Polakiem
Dziewczynką fajną i chłopakiem
Kochamy Polskę z całych sił,
Chcemy byś również kochał ją i ty i ty

Tradycyjnie na ropczyckim Rynku pod Pomnikiem Pamięci , dzieci z 19 przedszkoli miasta i gminy Ropczyce uczciły Święto Flagi.

Od lat przedszkolaki uczestniczą w tym wydarzeniu przygotowując piękny program artystyczny.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x