Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W Czarnej wędkowali całą dobę

W weekend 11 – 12 czerwca 2022 r. na łowisku w Czarnej Sędziszowskiej miał miejsce XI Maraton Wędkarski 24 godzinny – OCIEKA. Tę imprezę zorganizował Zarząd Koła Miejsko-Gminnego PZW nr 26 w Sędziszowie Małopolskim.

Mieli branie!

W wydarzeniu uczestniczyło 12 drużyn, w których było po 3 zawodników. Otwarcia zawodów w sobotę rano dokonał Prezes Koła PZW Pan Alfred Kułak. Po krótkiej odprawie kapitanowie wylosowali stanowiska. Następnie zawodnicy zajęli miejsca i rozpoczęli maraton. Podczas niego wędkarzom dokuczały trudne warunki pogodowe (było bardzo gorąco), co jednak znacząco nie zaważyło na wynikach konkursu. Wśród wyłowionych gatunków ryb królowały: karp, leszcz, karaś i płoć. Rywalizacja zakończyła się o godzinie 8:00 w niedzielę.

Patronat Starostwa

Maraton wędkarski w Czarnej honorowym patronatem objął Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Drużyny za zajęcie miejsc I – IV otrzymały więc puchary i statuetki, które ufundował Starosta Witold Darłak oraz nagrody rzeczowe przekazane przez sponsorów. Wyniki ogłosił Członek Zarządu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Pan Andrzej Bączkowski, który następnie wręczył nagrody. Gratulujemy udanych połowów!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x