Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

KTO PORZUCIŁ W LESIE PSA I PRZYWIĄZAŁ DO DRZEWA?

Psa przywiązanego smyczą do drzewa znalazł w lesie mieszkaniec gminy Ropczyce. Mężczyzna zajął się opuszczonym czworonogiem i wezwał na miejsce policję. Mundurowi w tej sprawie będą prowadzić postępowanie.

W piątek 1 lipca 2022 roku w Ropczycach, w okolicy ulicy Św. Anny, mężczyzna podczas spaceru w lesie zauważył psa rasy mieszanej przywiązanego do drzewa. Nie było w okolicy właściciela. Mężczyzna ten nakarmił i napoił psa i zostawił w tym samym miejscu, ponieważ myślał, że ktoś go stamtąd odbierze.

Nazajutrz, 2 lipca, mężczyzna wrócił i zastał psa w tym samym miejscu, po czym zgłosił ten fakt na policję. W związku z powyższym będzie prowadzone postępowanie z artykułu 35 ustawy o ochronie zwierząt (znęcanie się nad zwierzętami) – informuje rzecznik prasowy KPP w Ropczycach.

Psem zaopiekowało się Schronisko dla zwierząt w Ropczycach.  Jak czytam na ich profilu fb:

Dzisiejszy dzień obfitował w trudne akcje…robocze zdjęcie, gdyż nie było dzisiaj czasu na sesję fotograficzne…Pies ze zdjęcia został dziś znaleziony przywiązany do drzewa w lesie na terenie gminy Ropczyce. Został uwolniony i trafił pod naszą opiekę a dowody zostały zabezpieczone przez KPP Ropczyce. Oby udało się odnaleźć tego, kto to zrobił. Jeśli ktoś coś widział prosimy o pomoc… A może ktoś szuka tego pieska? Scenariusze nigdy nie są oczywiste…Może został skradziony?

fot. Schronisko dla zwierząt – Fundacja Przytul Psiaka – Ropczyce

Osoby, które mogą posiadać informacje, do kogo mogło należeć porzucone zwierzę, proszone są o kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Ropczycach.  

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mietek
1 rok temu

Trzeba być sk… żeby coś takiego zrobić. Przywiązałbym takiego gnoja do drzewa na odludziu i zostawił niech się męczy. Trzeba nie mieć serca. Życzę Ci pokrako żeby Cię znaleźli i żebyś zapłacił za to. Brawo dla tego Pana, który uratował tego psa.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mietek

Zwykły ludzki odpad, który nie bierze odpowiedzialności za swoje zachcianki… najlepiej zostawić problem w lesie! A pies będzie przeżywał, płakał bo mędo on cię kocha! Oby karma cię dopadła smieciu!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Jednym slowem tak sie zachowuje potwor nie czlowiek,nic dodac nic ujac

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Potworow nie brakuje na tym swiecie,mam nadzieje ze osoba ktora psa zostawila zostanie znaleziona i poniesie odpowiednia kare

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

skurwysyństwo…

Leszek
Leszek
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Lepiej pomodlić o dar rozumu niż ujadać tak sobie myślę.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Leszek

Jak ja się teraz pomodlę to na pewno komuś wróci rozum…… a reakcja komentujących jest jak najbardziej prawidłowa, takie zachowanie to okrucieństwo.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x