Zenon Malski

Błękitni Ropczyce pokonali Ekoball Stal Sanok 5:1

Wczoraj 16 sierpnia na Ropczyckim Stadionie odbył się mecz piłkarski pomiędzy Błękitnymi Ropczyce a Ekoball Stal Sanok. Gospodarze pokonali drużynę z Sanoka 5:1.

Pierwszy gol dla drużyny Błękitnych padł w 14 minucie i zdobył ją po asyście Krystiana Majki – Szymon Majcher. Dwie minuty później padł gol wyrównujący dla drużyny z Sanoka.

Ale Błękitni Ropczyce szybko objęli prowadzenie 2:1, po tym jak sędzia podyktował rzut karny, którego strzelił Mariusz Wiktor. Do przerwy padł jeszcze jeden gol strzelony przez Mariusza Wiktora i tym samym na 15 minutową przerwę gospodarze udali się z wynikiem 3:1.

Druga poławia meczu także należała do gospodarzy w 73 minucie zdobył ją Mariusz Wiktor i w 80 minucie piątą bramkę strzela Łukasz Kosiba.

Błękitni Ropczyce wygrywają 5:1 z drużyną Ekoball Stal Sanok i zdobywają 3 pkt.

Źródło zdjęć: facebook MKS Błękitni Ropczyce