Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Błękitni zagrali trzy sety i zdobyli trzy punkty. Extrans wygrał tylko seta i ugrał punkt

W przedostatniej w 2021 roku drugoligowej serii siatkarzy gier komplet punktów zwyciężając rywali z Kęt wywalczył zespół Błękitnych Ropczyce. Sędziszowski Extrans musiał uznać wyższość zespołu z Jasła. Były to pierwsze pojedynki rundy rewanżowej.

Ropczycka drużyna team Kęczanina Kęty pokonała pewnie bo 3-0 (25-11, 25-20, 25-20). Było to jej 5 zwycięstwo w trwającym sezonie.

Błękitni po tym spotkaniu mają 14 punktów, co daje im 10 lokatę w tabeli. Najbliższy mecz: Błękitni – Karpaty Krosno. Termin 18 grudnia.

Extrans w debrach Podkarpacia uległ MOSiR Jasło 1-3 (19-25, 25-21, 19-25, 23-25). Team 41-letniego grającego trenera Tomasza Józefackiego jest na 6 pozycji. Wygrał dotychczas 8 ligowych pojedynków. Ma 25 punktów.

W ostatnim spotkaniu przed świąteczno-noworoczną przerwą Extrans zagra z Kępa MOSiR Dębica. Mecz 18 grudnia.