Orech promocje

Kolejni pijani na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca dostawczego fiata, który został zatrzymany do kontroli drogowej w sobotę. O podejrzanie jadącym kierowcy powiadomił świadek. Dużą nieodpowiedzialnością, wykazał się również kierujący skodą, który w piątek kierował pojazdem, mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce za popełnione przestępstwa, obaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

W sobotę przed godz. 21, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że jadący droga krajową nr 94 kierujący busem może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze opisany pojazd zauważyli w Sędziszowie Małopolskim na ul. Witosa. Jak się okazało, kierujący nim 29-latek faktycznie był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Wkrótce odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Również w piątek, inny kierowca, zatrzymany do kontroli drogowej na ul. Dworcowej w Ropczycach, odważył się usiąść za kierownicą skody po wypiciu alkoholu. Jak się okazało miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. 37-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy, czeka go także odpowiedzialność przed sądem.

źródło: KPP Ropczyce

Jeden komentarz na temat “Kolejni pijani na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego

  • 14 grudnia 2021 o 11:12
    Permalink

    A ja myślałem że to znowu Kozidrak złapali

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.