Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W Ropczycach został potrącony pieszy

Ropczyccy policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego na ul. Mickiewicza w Ropczycach, gdzie doszło do potrącenia pieszego. 66-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 12, na ul. Mickiewicza w Ropczycach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letnia kierująca citroenem nie udzieliła pierwszeństwa pieszemu, który przechodził przez przejście.

Poszkodowany, 66-letni mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego, został przewieziony do szpitala. Kierująca pojazdem i potrącony mężczyzna byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze sporządzają dokumentację niezbędną do dokładnego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych oraz o stosowaniu zasady ograniczonego zaufania na drodze.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wsad
Wsad
1 rok temu

pieszy na drodze to intruz i tyle w temacie, grzecznie.powinien czekać a nie pchac się przed maskę, ja autem po chodnikach nie jeżdżę. Osobna sprawa, to kultura po obu stronach

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Przez Ropczyce od Biedronki po Tesco aż do stadiony powinny być wszędzie światła, żeby upłynnić ruch. Teraz te wszystkie skrzyżowania to dramat, pierwszeństwo dla pieszych, korki od 7:30 do 8:20… nikt nie może zdążyć, a można to było usprawnić światłami, to się ktoś uparł na rondo, a na rondzie się stoi bo na 4 przejściach wokół rządzą piesi- koszmar.

Poirytowany kierowca
Poirytowany kierowca
1 rok temu

Wiele takich osób będzie mogło powiedzieć: “Nie przeżyłem/am ale mialem/am pierwszeństwo”

Eli
Eli
1 rok temu

Cała prawda. Wchodzą na pasy, tuż przed samochodem, wymuszają zatrzymanie pojazdu, a mogą sekundę poczekać, i przejść, bo potem nie jedzie dobrą chwilę nic. Ale cóż, oni mają pierwszeństwo Zła ustawa, właśnie taką ustawa powoduje więcej wypadków.

Rysiek z klanu
Rysiek z klanu
1 rok temu

pieszy to teraz dzięki naszym ustawodawcom megaświęta krowa. niektórzy dochodząc do przejścia nawet na sekundę się nie zatrzymują.

najpierw rozum a potem to co wolno Drodzy Państwo…

askallon
askallon
1 rok temu
Reply to  Rysiek z klanu

fakt, piesi to nie raz święte krowy, aczkolwiek czy kierowcy nie są lepsi? każdy może się zagaoić, zresztą dziadek ma swoje lata, w wieku 66 lat słuch i wzrok nie ten, z tego co wynika z artykułu dziadek BYŁ JUZ NA PASACH więc jeśli kobieta jechała prawidłowo spokojne zdążyła by wychamować

Grażynka
Grażynka
1 rok temu
Reply to  askallon

to pisze ja Grażynka gdyz Rysiek otwiera łazienkę bo Maciek się zamknal…

szanowny internauto, Rysiek nie miał na myśli tej konkretnej sytuacji a ogólne podejście pieszych.
wiele lat jeździł jako złotówa i wie co mówi

7
0
Would love your thoughts, please comment.x