Orzech promocje

Piernikowe szaleństwo z KGW Granice

W sobotę, 25 listopada, strażacka remiza na osiedlu Granice w Ropczycach zamieniła się w magiczne miejsce, gdzie można było w pełni poczuć niepowtarzalny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. To właśnie tego dnia panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Granice” postanowiły zorganizować wyjątkowe warsztaty kulinarne, które wzbudziły radość i kreatywność u najmłodszych mieszkańców.

Były to warsztaty piernikowe, które przyciągnęły uwagę wszystkich dziecięcych serc. Panie z KGW Granice przygotowały doskonałe receptury na ciasto piernikowe, które stało się bazą do tworzenia małych dzieł sztuki w formie słodkich, pachnących pierników.

Maluchy, uzbrojone w wałki, foremki i kolorowe lukry, miały okazję samodzielnie wyrabiać ciasto i formować różnorodne kształty pierników. Niektóre pierniki były prawdziwymi arcydziełami, ozdobionymi świątecznymi motywami i bogatą kolorystyką. Atmosfera była pełna radosnych śmiechów i radości z tworzenia.

Dzieci opuszczały siedzibę KGW Granice z uśmiechem na twarzy, trzymając w dłoniach swoje unikatowe, świąteczne pierniki – słodkie pamiątki tego wyjątkowego dnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x