Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Cukrownia Ropczyce wspiera lokalne placówki medyczne

Trudna sytuacja związana z pandemią koronawirusa wymaga od nas wszystkich solidarności. Cukrownia Ropczyce w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu przekazała po 5 tys. zł na wsparcie Klinicznego Oddziału Chorób Zakaźnych w Łańcucie oraz Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach.

Firma współfinansowała również zakup cyfrowego aparatu do badań USG, w który wyposażona została Izba Przyjęć Szpitala Powiatowego im. Św. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim.

Staramy się wspierać lokalne instytucje w walce z pandemią koronawirusa. Mamy nadzieję, że środki przekazane placówkom w Łańcucie i Ropczycach oraz pokrycie części kosztów związanych z zakupem aparatu USG dla szpitala w Sędziszowie Małopolskim pomogą wskazanym placówkom w walce z epidemią – mówi Paweł Smoła, Dyrektor Zakładu produkcyjnego „Cukrownia Ropczyce”.

Cukrownia Ropczyce jest jedną z sześciu jednostek organizacyjnych Südzucker Polska S.A. W sumie na wsparcie lokalnych placówek medycznych spółka przekazała kwotę 70 tys. złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
3 lat temu

Ale że w Dębicy wpadli na szalony pomysł zbudowania zakładu przemysłu gumowego w regionie gdzie nikt nie uprawia drzew kauczukowych, to dopiero wywalenie pieniędzy w błoto.

Bufi
Bufi
3 lat temu

Cukrownia Deutschland

Oppp
Oppp
3 lat temu
Reply to  Bufi

No i co z tego? Mogli zlikwidować, bo ta cukrownia była tak potrzebna jak k…. e majtki. W regionie, gdzie nikt nie uprawia buraka cukrowego, budowa cukrowni to było wywalenie pieniędzy w bloto

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Tak, dawajcie kasę tym ****** w ZOZ Ropczyce, człowiek tu chory i nawet nie idzie się zarejestrować bo telefony powyłączane, pojechałem osobiście, żeby łaskawie przyjęli rejestrację oczywiście na teleporadę. S K A N D A L

4
0
Would love your thoughts, please comment.x