Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Cukrownia Ropczyce wspiera lokalne placówki medyczne

Trudna sytuacja związana z pandemią koronawirusa wymaga od nas wszystkich solidarności. Cukrownia Ropczyce w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu przekazała po 5 tys. zł na wsparcie Klinicznego Oddziału Chorób Zakaźnych w Łańcucie oraz Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach.

Firma współfinansowała również zakup cyfrowego aparatu do badań USG, w który wyposażona została Izba Przyjęć Szpitala Powiatowego im. Św. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim.

Staramy się wspierać lokalne instytucje w walce z pandemią koronawirusa. Mamy nadzieję, że środki przekazane placówkom w Łańcucie i Ropczycach oraz pokrycie części kosztów związanych z zakupem aparatu USG dla szpitala w Sędziszowie Małopolskim pomogą wskazanym placówkom w walce z epidemią – mówi Paweł Smoła, Dyrektor Zakładu produkcyjnego „Cukrownia Ropczyce”.

Cukrownia Ropczyce jest jedną z sześciu jednostek organizacyjnych Südzucker Polska S.A. W sumie na wsparcie lokalnych placówek medycznych spółka przekazała kwotę 70 tys. złotych.

4 komentarze na temat “Cukrownia Ropczyce wspiera lokalne placówki medyczne

 • 7 listopada 2020 o 08:04
  Permalink

  Ale że w Dębicy wpadli na szalony pomysł zbudowania zakładu przemysłu gumowego w regionie gdzie nikt nie uprawia drzew kauczukowych, to dopiero wywalenie pieniędzy w błoto.

  Odpowiedz
  • 5 listopada 2020 o 13:07
   Permalink

   No i co z tego? Mogli zlikwidować, bo ta cukrownia była tak potrzebna jak k…. e majtki. W regionie, gdzie nikt nie uprawia buraka cukrowego, budowa cukrowni to było wywalenie pieniędzy w bloto

   Odpowiedz
 • 5 listopada 2020 o 10:38
  Permalink

  Tak, dawajcie kasę tym ****** w ZOZ Ropczyce, człowiek tu chory i nawet nie idzie się zarejestrować bo telefony powyłączane, pojechałem osobiście, żeby łaskawie przyjęli rejestrację oczywiście na teleporadę. S K A N D A L

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *