Orzech promocje

Bieg dla Huberta już wkrótce. Liczy się każde wsparcie!

Już niebawem w Wiercanach start wyjątkowego biegu, który został zorganizowany w celu pomocy dla 12-letniego Huberta Drozda – dzielnego chłopca z Nockowej.

Szczegóły akcji #BiegniemyDlaHubertaDrozda

Jak pisaliśmy TUTAJ, to wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia 2022 o godz. 11:00 a można się na nie zapisać do 1 kwietnia (pozostało 17 dni). Można to zrobić za pośrednictwem strony TIMEKEEPER. Dla tych, którzy nie zdążą, przewidziano możliwość zapisania się w dniu biegu. Organizatorem głównym wydarzenia jest Stowarzyszenie Młodzi Aktywni. Bieg odbędzie się na dystansach: 5 i 10 km oraz 5 km – nordic walking, natomiast trasy będą przebiegać drogami Gminy Iwierzyce. Obecnie organizatorzy poszukują sponsorów, więc zapraszamy w ich imieniu do zaangażowania się. Liczy się każde wsparcie.

Można wesprzeć Huberta

Każdy kto chciałby wesprzeć chłopca, może to również zrobić wpłacając na konto:

Fundacja ZOBACZ MNIE, ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11, 50-069 Wrocław SANTANDER BANK POLSKA SA: 28 1090 23 98 0000 0001 4358 4104 z tytułem wpłaty: „Hubert Drozd”.

Pomoc można też przekazać w postaci przelewu internetowego za pośrednictwem strony https://zobaczmnie.org/wplacam/. W rubryczce „CEL” należy wpisać imię i nazwisko: „Hubert Drozd”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x