Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Dziesiąta Edycja Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego – Twoje Głosy Decydują!

Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycji Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Ropczycach. To wyjątkowa okazja, aby uhonorować osiągnięcia lokalnych sportowców.

Plebiscyt obejmuje kategorie takie jak Sportowiec Roku, Talent Roku, Trener Roku, Działacz Sportowy Roku oraz Drużyna Roku. Dodatkowo przyznane zostaną Nagroda Specjalna Kapituły i Nagroda Specjalna Starosty.

Kapituła Plebiscytowa, składająca się z lokalnych autorytetów sportowych, odpowiada za nominacje w poszczególnych kategoriach. Głosowanie odbywa się na portalu www.rrs24.net i trwa od 27 listopada do 17 grudnia 2023 roku. Każdy może oddać po jednym głosie dziennie w każdej kategorii.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego do aktywnego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasze głosy zdecydują, kto zostanie wyróżniony w tym roku. Nie tylko wspieracie lokalnych sportowców, ale także przyczyniacie się do promocji sportu w naszym regionie. Oddajcie swój głos i bądźcie częścią tej inspirującej sportowej społeczności!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x