Orzech promocje

Społeczność Niedźwiady spotkała się na pikniku

18 września w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie Górnej odbył się Piknik Rodzinny. Było to wydarzenie dla całej społeczności szkolnej jak i lokalnej.

Program zaprezentowali uczniowie z klas 1-8 i przedszkolaki z wychowawcami. Występowali również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Małej, zespół Niedźwiedzanie, a także zespół Blanca. Odbyła się też krótka prelekcja dzielnicowego.

Podczas pikniku wręczono także nagrody w konkursach zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Niedźwiada na “Najpiękniejszy ogród w Niedźwiadzie 2022” oraz o Tytuł Mistrza w Pieczeniu Chleba, który wygrała Natalia Czaja. Najpiękniejsze ogrody zdaniem jury należą do Lucyny Kozub, Marty Strzałka, Małgorzaty Błaś i Lidii Cieśla. Nagrody wręczył Burmistrz Ropczyc Bolesław Bujak.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Pieniądze z losów zostaną przekazane na zakup defibrylatora AED, który będzie służył całej społeczności. Głos zabrała prezes Fundacji “Żyj Bezpieczniej”, która przybliżyła zebranym działanie defibrylatora AED. Pokaz pierwszej pomocy i działanie defibrylatora można było zobaczyć w jednej z sal.

Goście mogli spróbować zdrowych soków przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Agro-Technicznych. Nie zabrakło także lodów, przekąsek, popcornu i malowania twarzy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x