Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zawodnicy SUMO Lubzina z kolejnymi medalami

SUMO Lubzina jak zwykle z sukcesami. Zawodnicy z ostatnich zawodów wracają z kolejnymi medalami.

W dniach 17-18 listopada w Pieszycach odbył się Puchar Polski Kadetek i Kadetów w Sumo. ,,Lizbończycy” wywalczyli sześć medali (2-złote , srebrny i 3-brązowe):

• Anna Kapustka złoto w kategorii do 75kg i złoto +75kg,
  • Emilia Warchoł – brąz w kategorii +75kg
  • Filip Piecuch piecuch – srebro w kategorii 55kg
  • Kuba Kuraś – dwa brązy w kategorii 55kg i 60kg

Ponadto w dniach 10-12.11.2023 r. w Szwajcarskiej miejscowości Rennes odbyły się Mistrzostwa Europy Młodziczek i Kadetek w Sumo, gdzie Daniel Mosior został Mistrzem Europy Młodzików w Sumo (U-15) w kategorii do 75kg. Wywalczył równiez brąz w turnieju drużynowym.

Wyjazd i start w turnieju Daniela stał pod znakiem zapytania- dzień przed wyjazdem na mistrzostwa skręcił staw skokowy ale nawet kontuzja nie przeszkodziła Danielowi w osiągnięciu sukcesu. O sporym pechu może mówić nasza druga zawodniczka Emilia Warchoł, która przegrała pojedynki o medal brązowy i została sklasyfikowana na piątym miejscu w kategorii +65kg i open. – możemy przeczytać na stronie klubu El-Bet SUMO Lubzina w mediach społecznościowych.