Orzech promocje

REGION: Brutalne zabójstwo 18-latki w Rzeszowie.

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów nadzoruje śledztwo, prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie w sprawie ujawnionych, w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie, zwłok młodej kobiety. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa, tj. przestępstwo z art. 148 § 1 k.k.

Do tragicznych wydarzeń doszło w dniu 20 maja 2021 roku w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie, gdzie niespełna 20-letni Norbert Z. pozbawił życia swoją dziewczynę 18-letnią Natalię J. poprzez kilkukrotne dźgnięcia nożem w klatkę piersiową. Zwłoki młodej kobiety zostały ujawnione w dniu 22 maja 2021 roku około godziny 12.30 przez właściciela mieszkania, które wynajmowała para.

Z zeznań właściciela mieszkania wynika, że wynajmujący zalegali z opłatą za czynsz, w związku z czym pojawił się on w mieszkaniu. Norbert Z. stwierdził, że jego dziewczyna ma pieniądze na czynsz, lecz obecnie znajduje się w Galerii. Właściciel wraz Norbertem Z. udali się do Galerii, gdzie podejrzany przekazał klucze do mieszkania właścicielowi i niespodziewanie uciekł. Właściciel wrócił do mieszkania, gdzie
w sypialni ujawnił zwłoki kobiety o czym powiadomił niezwłocznie służby.  

Na miejscu wykonano oględziny miejsca oraz zwłok kobiety. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

W dniu 22 maja 2021 roku w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów ogłoszono podejrzanemu zarzut zbrodni zabójstwa. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, odmówił złożenia wyjaśnień i udziału w wizji lokalnej.

Na wniosek Prokuratora w dniu 24 maja 2021 roku Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował względem podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

źródło: Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x