Orzech promocje

Kampania wyborcza w Ropczycach nabiera tempa: Pojawia się drugi kandydat Burmistrz Bujak deklaruje ubieganie się o reelekcję

W miarę zbliżania się wyborów samorządowych, kampania wyborcza w Ropczycach zyskuje na dynamice. Podczas serii spotkań związanych z obchodami Dnia Babci i Dziadka, Burmistrz Bolesław Bujak po raz pierwszy publicznie ogłosił swoje zamiary ubiegania się o kolejną kadencję na stanowisku burmistrza Ropczyc. Tym samym, do wyścigu wyborczego dołączył drugi kandydat, zwiększając stawkę nadchodzących wyborów.

Burmistrz Bujak, pełniący swoją funkcję od 2006 roku, ma już za sobą 18 lat ciągłego zarządzania miastem Ropczyce. Jego kariera samorządowa rozpoczęła się jednak wcześniej – już w latach 1998-2001 sprawował funkcję burmistrza tego miasta. Łącznie, jego doświadczenie w zarządzaniu lokalnym rozciąga się na 21 lat, co czyni go doświadczonym kandydatem w nadchodzących wyborach.

Mieszkańcy Ropczyc mają teraz szansę na dokonanie wyboru między kontynuacją dotychczasowego zarządzania a nowym kierunkiem dla miasta.

Wybory samorządowe to zawsze okres intensywnych dyskusji i rozważań dotyczących przyszłości lokalnych społeczności. W Ropczycach, wybór burmistrza nie będzie tylko oceną dotychczasowych osiągnięć, ale także wizją rozwoju miasta na kolejne lata.

Szczegółowe informacje na temat kampanii wyborczej, kandydatów oraz bieżących wydarzeń w Ropczycach będziemy na bieżąco publikować na naszym portalu RRS24.net.

źródło zdjęcia: Miasto i Gmina Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
128 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Uwaga nowy post! Ocieplał już swój wizerunek wnukami teraz nartami. I te komentarze: miłego szusowania… oj ludzie ludzie… skończy się wam już wkrótce!

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

Tylko Pan Moskal, powiew świeżości dla naszej gminy się przyda!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Tylko NIE Pan Moskal, potrzebujemy stabilizacji i zrównoważonego rozwoju a nie burdelu który nam PIS zafunduje!

Ropczyce moje miasto
Ropczyce moje miasto
4 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Czytając te wszystkie opinie czuję niesmak że tak atakujemy się nawzajem, szanuję Pana Moskala jak i Pana Bujaka, każdy z nich jest dobry w tym co robi i żadnemu z nich nie zarzuce że nie chce dobra dla naszego miasta. Sympatii politycznych nie mam, głosując kierowałem się i kieruję przede wszystkim interesem moim i mojego miasta dlatego w poprzednich wyborach oddałem głos na Pana Skórskiego uważając że mając władzę w Polsce łatwiej będzie mu pozyskać środki dla naszego miasta. Nie myliłem się, Bujak nie miał siły przebicia w konkurencji z miastami rządzonymi przez sympatyków PiS. Dlatego tym razem zrobię podobnie, przy całej sympatii dla Pana Moskala, zagłosuję tym razem na Bujaka, nie wątpię że każdy z kandydatów będzie chciał dla miasta jak najlepiej ale patrząc jak aktualna władza w Polsce podchodzi do poprzedniej to niestety stracimy jako miasto

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

Tylko kolego z poprzednim rządem jaki był taki był ale swoim pieniądze dawał, a Tusk to taki chętny dawania nie jest co często podkreśla. Wiec od Rządu bym na pieniądze nie liczył dla Ropczyc , tym bardziej że tu podkarpacie wiadomo zagłębie Pisu. Jedyne pieniądze o które trzeba walczyć to dotacje z Unii póki są. A tu szanse są zrównoważone bo wnioski są oceniane i punktowane. jak się dobrze napisze to wniosek przechodzi. Wiec nie ma co mówić że Moskal nic nie dostanie, jak dobrze będzie zarządzał to dostanie, wystarczy mu dać szansę, niech się wykaże.

wiedzący
wiedzący
4 miesięcy temu

Samorząd wojewódzki z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie w rękach prawicy, a środki europejskie mają iść własnie przez urzędy marszałkowskie. Więc Ropczyce moje miasto więcej skorzysta jak będzie Pan Moskal – tyle w temacie.

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

Panu BB już dziękujemy! Czas na zmiany w naszym mieście i kolesiostwa. Wstyd żebyśmy mieli taką szkołę na Witkowicach, każdy wiedział, że budowę trzeba etapować tylko nie burmistrz. Ocknął się bo kampania się zbliżała, jego podwładna MG podpisy zbierała cholera wie gdzie, teraz bryluje wielce jaka ona działaczka, a wszyscy wiemy jak jest. Idź Pani lepiej kręć to masło i sprzedawaj na rynku w Sedziszowie.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Dokładnie, wszyscy wiedzieli, że tak duże wnioski nie przechodzą (na całą szkołę) to on je uparcie składał i płakał że nie dostał dofinansowania. Koniec Bolka!

Mieszkaniec Sedziszowa
Mieszkaniec Sedziszowa
4 miesięcy temu

Co prawda nie jestem mieszkańcem Ropczyc ale chciałem wyrazić taką swoją opinie. Nie wiem czemu wdajemy się w wojnę Polsko-Polska to nas niszczy i wszędzie tylko ta nienawiść bo ten z Pisu ten z KO itd a to trzeba na każdego człowieka patrzeć indywidualnie co sobą reprezentuje, jakim jest człowiekiem, jak traktuje ludzi.
Jak patrzę na miasto Ropczyce to ładne miasto zadbane , czyste, ale perspektywy dla mlodych żadne, trzeba tam nowych perspektyw, jakiś sposobów na przyciągnięcie kapitału, firm , przedsiębiorstw, bo to nakręci gospodarkę.
I Ostatnia opinią już opinią, jak czasem jadę na Basen w Ropczycach to zaprzecza temu co napisałem o mieście, bo tam to się faktycznie czas zatrzymał. i to też trochę świadczy o gospodarzu Burmistrzu, bo słyszałem że kiedyś basen to było oczko w głowie Pana Bujaka i ten basen walczył, a co pozniej sie stało że tam się nic nie dzieje. Kiedyś widziałem jak jakiś chyba pracownik zamalowywal zardzewiałej sruby, wszędzie są jakieś powbijane gwoździe i wkręty żeby się coś trzymało. Dużo rzeczy tam wymaga remontu a to też jakby nie było jest wizytówka Ropczyc i wlodarzy

Klient
Klient
4 miesięcy temu

Tak basen w Ropczycach to obraz nędzy i rozpaczy, jedynym plusem są niskie ceny. Te szafki które się otwierają same albo zacinaja tak ze pracownik łomem musi otwierać, poklejone, poskręcane wkrętami wyglada to masakrycznie. Ktoś powiecie ma do tego burmistrz no dużo bo basen jak inne instytucje podlegają jemu. Ciekawe kiedy tam był ostatnio i to widział. Jaki Pan taki kram

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

Tak o basenie w Ropczycach potwierdzam że wymaga remontu, niby są co chwilę jakieś remonty ale to chyba jak słyszałem od pracowników jak coś się zepsuje.
Była zrobiona elewacja kilka lat temu, jak ona teraz wyglada, kto zawinił firma co robiła czy nikt tego nie dopilnował.
Ciągle zgłaszam pracownikom że ppd tymi prysznicami się nie da spłukać bo psikaja gdzie popadnie.
I tak dużo by pisać a chodzi o to że chyba się wkradła tak stagnacja jak na basenie i w całej gminie, wszyscy mają ciepłe posadki i nic im się nie chce robić.
Dlatego Czas na zmiany i to się tyczy Urzędu Miasta, Gminy jak i Starostwa.

Gojniczanin
Gojniczanin
4 miesięcy temu

Mieszkaniec Sędziszowa niechaj sobie w Sędziszowie basen wybuduje najpiękniejszy w całym Sędziszowie jak mu coś nie pasuje.
A gdyby wszystko na basenie było z najwyższej półki a ceny biletów w dodatku miały pokryć rzeczywiste koszty utrzymania to ich ceny samorząd musiałby podnieść chyba ze 3 razy.
Doceńcie to.

Grzegorz
Grzegorz
4 miesięcy temu
Reply to  Gojniczanin

Ile lat już słyszymy obietnice Pana Bujaka o remoncie Basenów zewnętrznych w Ropczycach już nawet projekt był na stronie urzędu. I co się z tymi obietnicami się stało jak się nie jest w stanie tego zrealizowac to nie ma co obiecywać . A na ten basen zewnętrzny to aż strach z dziećmi iść. Murki pomalowane jakaś farba ze jak się stanie mokra nogą to slisko jak nie wiem, a jak córka znajomych się poślizgnęła i upadła to ratownicy stwierdzili po co biegała a ona normalnie szła. W basenie dla dzieci dno jest tak zniszczone i poklejone ze dzieci kalecza nogi. A drabinki w duzym basenie to ledwo sie trzymają. To wyglada jakby ktos czekal na jakas tragedię. Czy wogole te baseny ktos sprawdza odbiera przed sezonem? Bo na oko laika tam nie jest bezpiecznie. Może lepiej ich nie otwierać, albo coś z tym zrobić.

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Grzegorz

,A czegóż, na basen w Sędziszowie nie pojedziesz Grzegorz?

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Przebrała się miarka! Głosuję na Kazka!

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

nie głosujemy na PiSowskiego funkcjonariusza!!

Mieszkaniec Ropczyc
Mieszkaniec Ropczyc
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

A jaki inny funkcjunariusz lepszy?

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Panie, tyko Kazimierz a Bolesław na sanki.

Pracownik urzędu Miasta
Pracownik urzędu Miasta
4 miesięcy temu

Panie Burmistrzu pisze tutaj bo boję się zrobić to osobiście. Chcę Pan po raz kolejny zarządac Miastem i gminą a jak Pan traktuje swoich bezpośrednich pracowników? jaka jest atmosfera w urzędzie? Ludzie przychodzą do urzędu załatwić jakaś sprawę to nie możemy podejmować żadnych decyzji sami i dosłownie że wszystkim musimy iść się pytać do Pana, konsekwecja tego jest to że ludzie czekają u nas najdłużej na załatwienie jakiejś sprawy. Kolejna sprawa dlaczego pracownicy gminy muszą chodzić na wszystkie spotkania Pana partii, np ostatni opłatek, tylko sztuczne podbijanie frekwencji

Klient urzędu miasta Ropczyce
Klient urzędu miasta Ropczyce
4 miesięcy temu

hehe zagrywka rodem z TVpis, miejcie chociaż szacunek do urzędników gminy i nie wciagajcie ich w swoją brudną grę podszywając się pod pracowników, jeśli chodzi o złą atmosferę to pomyliłeś urzędy, bo powszechnie wiadomo że w powiatowym dobrze się nie pracuje. A odnośnie opłatka widzę że zabolała PiS fantastyczna frekwencja i atmosfera, oj zabolała

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

A może to prawda, nie zastanowiłeś się ?? Skąd masz pewność jako niby “klient urzędu”? W urzędzie są petenci! A burmistrz jest do zmiany!

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

jaka zagrywka? zdjęcia są w internecie i każdy może sobie sprawdzić kto był na opłatku. Jestem pracownikiem tzw samorzadowki i oddelegowywanie z każdej instytucji pracowników czy jest w porządku, jak to było spotkanie PSL itd, oraz sympatyków a większość była bo musiała bo Szef później sprawdzi na zdjęciach kto był. czy to nie jest wywieranie presji. ludzie mają dość polityki i ciągłego naganiania jedni na drugich.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 miesięcy temu

Tak to prawda z tym że urzędnicy w gminie nie mogą żadnej decyzji podejmować sami, tylko ze wszystkim muszą się pytać Pana Burmistrza, a jak się coś chce załatwić to lepiej odrazu iść do Burmistrza może być szybciej. Tylko po co tam tyle ludzi pracuje jak i tak wszystko rozbija się na jednym człowieku. może to brak zaufania do ludzi, albo nie wiadomo co. Ale lepiej może by było jakby wszyscy robili co do nich należy. Może więcej projektów by przeszło, może by się udało więcej środków pozyskać

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

Na opłatek kto chciał to poszedł kto nie chciał nie poszedł i żadnych konsekwencji z tego tytułu nie miał. Mogę zagwarantować że żaden z pracowników gminy nie przeniósł by się pracować do starostwa. Proszę nie pisać fałszywych komentarzy w imieniu pracowników bo to bardzo krzywdzące.

Agnieszka
Agnieszka
4 miesięcy temu
Reply to  Anonim

nie mówimy teraz o starostwie tylko o urzędzie miasta. A niestety prawda boli, nie mówię że wszyscy byli bo musieli bo w gminie jest dużo prawników z tak zwanego zlatwienia przez Pana Burmistrza Bujaka i oni oczywiście byli bo są wdzięczni ale inni szaraczki to już co innego. i właśnie szaraki chcą zmian, a inni się boją bo przyjdzie nowy to ich pozwalnia. Wiec walka o stołki nic więcej

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Podpisz się imieniem, nazwiskiem i stanowiskiem to może ci uwierzymy. Ludzie mają gęby i gadają, a co gadają to wiedzą wszyscy bo mają uszy!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Zwolennikom PiSu nie mieści się w głowie że można zgromadzić w jednym czasie ok. 500 osób bez przymusu. U nich obowiązują inne standardy

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Wiesiek skończ nienawiść tutaj pisać!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 miesięcy temu

Osobiście nie mam nic do Pana burmistrza Bujaka, zrobił swoje i to Jest Jego plusem ale najlepszy materiał na burmistrza się zużywa. Tak jest w każdej dziedzinie. Pan burmistrz już może tego nie widzi i nie mówię że to jest zła wola ale po prostu wypalenie materiału. zakładanie teraz konta na Facebooku i próbowanie pokazania że jeszcze ma się werwe i zainteresowania sportowe to już naprawdę na siłę

Obywatel
Obywatel
4 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

mieszkańcem Ropczyc to ty nie jesteś, każdy wie i widzi że Burmistrz od wielu lat regularnie uprawia sport, w końcu w zdrowym ciele zdrowy duch, myślę że nie jeden 40latek kroku by mu nie dotrzymał i spokojnie co najmniej dwie kadencje mógłby miastem jeszcze zarządzać

Agnieszka
Agnieszka
4 miesięcy temu
Reply to  Obywatel

nie mówimy teraz o starostwie tylko o urzędzie miasta. A niestety prawda boli, nie mówię że wszyscy byli bo musieli bo w gminie jest dużo prawników z tak zwanego zlatwienia przez Pana Burmistrza Bujaka i oni oczywiście byli bo są wdzięczni ale inni szaraczki to już co innego. i właśnie szaraki chcą zmian, a inni się boją bo przyjdzie nowy to ich pozwalnia. Wiec walka o stołki nic więcej

Mieszkaniec Gminy
Mieszkaniec Gminy
4 miesięcy temu
Reply to  Obywatel

To ze jest wysportowany nikt nie zaprzecza, ale co to ma do rzeczy. Po prostu ludzie chcą zmian, a nie układów. Tak było z Pisem co naród pokazał w ostatnich wyborach. Pan burmistrz dużo osiągnął i tego nikt nie zaprzecza. Dlatego powinien powiedzieć zrobiłem co mogłem odchodzę to jest pokorą której brak wszystkim którzy się dopchają się do władzy. A Nie ma ludzi Nie zastapionych

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Wypalił się i trzeba go wymienić! Wszystko racja to co piszesz- świeża krew w urzędzie i nowi ludzie!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

wypalił to się były poseł w pełnieniu funkcji publicznych, myśli że jak pójdzie do miasta to odżyje, niestety może być dużo trudniej, to trochę większa odpowiedzialność niż przecinanie wstęgi, składanie gratulacji i glosowanie jak prezez nakazał

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Założyli mu po 18 latach konto na fb. Teraz Pani Sylwia z CK wszystkich zaprasza do polubienia konta Pana Bolesława. Zatem macie Państwo dowód, człowiek ten nie potrafi na fb się poruszać, robią to za niego, tj. dyrekcja Centrum Kultury – no wstyd. To pokazuje jak wszyscy są od niego zależni. Mają to robić i już. Panie, idź Pan na emeryturę.

Adam
Adam
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Gdyby nie pan burnistrz pani sylwia dalej latałaby z mikriofonem dla tvBujak, jemu zawdziecza karierę..

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Znam starszych, którzy średnio ogarniają smartfon, że o internecie nie wspomnę, a no i zakupów pewnie sam nie robi, ale na emeryturę się nie wybiera.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

My go wyślemy na emeryturę! Przy urnie pamiętajcie! Tylko nie bujak!

BB
BB
4 miesięcy temu

Dżem dobry

xyz
xyz
4 miesięcy temu

Przyjemnie się czyta takie “pochlebne” opinie na temat urzędującego Pana Burmistrza. Proszę tylko w dniu wyborów nie leżeć w wygodnym fotelu, tylko ruszyć szanowne 4 litery i Panu Bolesławowi już “podziękować”! i zakończyć program “Rodzina na swoim”, na koszt mieszkańców Ropczyc.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  xyz

Dokładnie tak! Wszyscy do wyborów i jedna zasada: TYLKO NIE BOLEK!

Ropczyce moje miasto
Ropczyce moje miasto
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

TYLKO BOLEK. Już kiedyś były eksperymenty takie jak Burmistrz Fąfara, Kapała czy związany z PiS Hulek. Dzisiaj zgodnie możemy stwierdzić że żaden z nich aktualnemu Burmistrzowi do pięt nie dorastał. Nasze miasto sukcesywnie się rozwija, tutaj naprawdę dobrze się żyje. Wiele razy słyszałem od ludzi z zewnątrz że macie piękne miasteczko, nawet na pierwszy rzut oka widać że dobrze zarządzane, NIE ZEPSUJMY TEGO!!!

Mieszkaniec Ropczyc
Mieszkaniec Ropczyc
4 miesięcy temu

Dobrze napisane kiedyś, ale czasy się zmieniły to było 18 lat temu. Tak miasto jest czyste, są kwiaty, wizualnie jest ok. Ale teraz czas na rozwój, budowanie nowych bloków Ok, ale gdzie nowe firmy, przyciąganie inwestorów z zewnątrz to podstawa. wystarczy popatrzeć w sedziszowie powstaje co chwilę jak Nie KFC to McDonalds. A Ropczyce cieszą się z basenu który ponad 20 lat temu owszem był osiągnięciem bo nie było innych , ale czas się tam zatrzymał jak i w całym mieście i gminie.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

KFC i McDonald’s i markety to jest rozwój?, a gdzie nowe firmy jak piszesz, tylko praca w usługach za najniższą krajową

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Przecież w KFC i MD też pracują ludzie! Gdzie nasz park handlowy firmy Genesis Property? W którym miało być Aldi i kilka innych sklepów? Inwestor chwalił się planami, jakoś nie widać koparek… KTO TO BLOKUJE? W takich sklepach pracowałoby pewnie ponad setka ludzi!

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu

przez 8 lat rządów PiS pomimo swojego burmistrza w Sędziszowie nie pojawił się żaden nowy inwestor z prawdziwego zdarzenia, przykładem jest McDonald’s? to dla przykładu za poprzednich rządów po-psl burmistrz Ropczyc doprowadził do budowy fabryki aero gearbox w mieście i w ciągu kolejnej kadencji przy przychylności władz w Warszawie zobaczymy kolejną fabrykę a nie budki z żarciem

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Wiesiek idź do pracy

Katamita proboszcza
Katamita proboszcza
4 miesięcy temu

Wybór między Bujakiem a Moskalem, to jak wybór między dżumą a cholerą

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Lepiej bym tego nie ujął 👍

Benny
Benny
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

To dzięki BB nie ma wjazdu na autostradę w Ostrowie… na obwodnicy ropczyc w kierunku Granice- Sedziszow też nie ma wjazdu… i co to niby za obwodnica …

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Benny

Święta prawda. Taki z niego gospodarz, to on bojkotuje teraz budowę zjazdu w Ostrowie. To dla Ropczyc wielki skok !

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Wielki skok ale w przepaść. Przez nieudolność władz powiatu straciliśmy szansę na łącznik z prawdziwego zdarzenia to teraz dostaniemy na pocieszenie ten pseudołącznik, który dla Ostrowa i Ropczyc będzie tylko problemem. PIS-owi JUŻ DZIĘKUJEMY!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Benny

i bardzo dobrze ten zjazd wcale nie potrzebny

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Co oni obaj tych stołków się tak trzymają kurczowo. Czy w tym wieku nie powinno się już odpoczywać i używać życia na emeryturze

mieszkaniec
mieszkaniec
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Anonim masz połowiczną rację, Pan BB już przekroczył wiek emerytalny, także po honorowemu mógł podziękować i wyszedłby z klasą, a tak przy przegranej będzie wstyd. A Pan KM ma jeszcze kilka lat do 65.

Qwerttyyu
Qwerttyyu
4 miesięcy temu

nie ! panu B mówię papa

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Qwerttyyu

Wszyscy mu mówią papa, zdziwi się bardzo po ogłoszeniu wyników jak bardzo go nienawidzimy

Ahj
Ahj
4 miesięcy temu

na chyba nie. pan Moskal to dobry chlop a pan BB to faktycznie dżuma i cholera

Ulman
Ulman
4 miesięcy temu

Może jakaś debata??

Lolejek
Lolejek
4 miesięcy temu
Reply to  Ulman

BB to przy Moskali w debacie jak chłopek roztropek. moskal zawsze konkretny i dobry BB kawał….a nie dokończę lepiej 🙂 bo Wiesiek mnie będzie ścigał hahahahah

Mariola
Mariola
4 miesięcy temu

pan śmie kpić? pan Kaziu jest super i zawsze uprzejmy a pan bujak to kawał…..nie będę kończyć !!!!

trak
trak
4 miesięcy temu
Reply to  Mariola

To żeby zostać burmistrzem wystarczy być super (ale co “super”) i być uprzejmym? Ja też jestem bardzo uprzejma. Może wystartuję?

Okokoko
Okokoko
4 miesięcy temu

ja głosuje na innego ; na pewno nie bujak

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Dlatego trzeba wybrać Kazimierza Moskala, dość już kompromitacji, koniec kolesiostwa, koniec układów!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Jak rozdawali nasze pieniądze dla tych co rządzili pisowcy -Sedziszów, Wielopole, Ostrów, to Moskal nic nie robił tylko klaskał. Teraz wybieramy nie z tej partii, bo znowu nam pieniądze z naszych podatków umkną. Tylko nie PIS…***** ***

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Pusta głowa na Pana szyi siedzi. Proszę iść do PSLologa 🙂

Alteregokaen
Alteregokaen
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

ja na BB nie głosuje cała moja rodzina jest murem za innym kandydatem:)

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

bardzo dobry gospodarz. nastepna kadencja burmistrza to będzie czas dla Ropczyc. PSL w koalicji rządowej. przestrzegam mieszkańców przed kandydatem z pis!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

My ciebie przestrzegamy przed zakończeniem się waszego cudownego pslu w ropczycach

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Jak jest dobry gospodarz to nie ważne z jakiej jest partii potrafi się dogadać z wszystkimi, dla dobra społeczności. Znam takich włodarze którzy beż względu na to kto rządzi dostają dotacje i cos robią. A w Ropczycach to tylko słyszałem ostnimi laty zesie nic nie da. A może nie trzeba było sie konfliktować tylko dogadać tak by miasto cos zyskalo. A tak mamy co mamy .

Zxc
Zxc
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Kurcze to “3 droga” nie będzie jednak taka tolerancyjna, jak obiecywali przy wyborach? Nie będą równo dzielić? oszusty!

Żal mega żal
Żal mega żal
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

nigdy nie zagłosuje na pana BB nigdy!!! przez niego miałem mega problemy oby przypomniał sobie co zrobił mojej rodzinie jedna decyzja – niewłaściwa ;!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Wiecie, że ten człowiek po 18 latach rządzenia nagle założył sobie profil na Facebooku? Żeby co? Żeby zacząć słuchać ludzi? Mieć z nimi kontakt? Wszyscy czekamy na zmiany! To miasto jest skostniałe! Musimy zmienić burmistrza i to natychmiast! Ostatnia szansa żeby skruszyć ten beton partyjny w szkołach, spółkach gminnych, urzędzie, jednostkach gminy i miasta itd. WASZ KONIEC JEST BLISKO! NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ WYBORÓW!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ładnie i prawdziwie napisane.

Obiektywny
Obiektywny
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Niektórzy dla Ciebie obywatelu i mieszkańcu gotowi są wiekować na stanowisku. Pamiętaj to chodzi tylko o Twoje dobro. ha, ha.

Adam00
Adam00
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Nic się nie zmieni, oni sami sobie wybierają,wszystko zależne od urzędu, dlatego byle jakość króluje od szeregu lat w Ropczycach.

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ten czy inny, beton partyjny zawsze będzie. każdy wkłada swoich

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonim

To niech wkłada każdy swoich to ten włoży innych i już będą zmiany na które tak bardzo czekamy! Koniec BB!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Wnioski na naszą szkołę Bolo składał na fulla, następnie krzyczał na posłów – dostał dopiero wtedy jak zrozumiał, że budowę trzeba etapować – posłuchał radnych z opozycji! Udało się dzięki radnym z PiS! Jego rękami nasza przew. osiedla robiła show, założyła stow., zbierała podpisy gdzie się dało, nawet poza osiedlem/gminą (śmiech) Ona też jest dobra, wielka działaczka – zrobić cudzymi rękoma i się pochwalić – cała ona. Nasz dyrektor też figurant, co mu Bolo każe to leci i robi, do kamery stoi jako słup, byleby być – działacz następny.

Dziękuję Panie Kazimierzu za wsparcie tego wniosku na 10 mln.

Dziękuję jako matka z Witkowic.

Edyta J.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Mądrze Pani to napisała, Pani Edyto. Czas się zebrać w siły osiedlowe i w połowie roku zmienić przewodniczącą. Te podpisy na szkołę to na huraa zbierała, w ZOZie, w gminie a może i w Lublinie…
Co roku skłóca osiedlowe grupy na dożynki, zarządzi i ma być, później Chór skłócony, ludzie źli bo zarządziła. Dobrze było jak w polityce nie była. W politykę weszła i na głowie ma szefa Bolesława.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

No i pan Moskal ma teraz pod górę. Panie Bolesławie ma Pan nasz głos 👍

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Tylko twój głos- reszta bolka nie popiera

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Zobaczymy

Plolll
Plolll
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

kto pierniczy że pan Kaziu kogokolwiek zwolni to go nie zna ! pan Moskal nikogo by nie pozbawił pracy straszy pan Wiesiek i Mam pana Wieska dość !! te plotki i te teksty co słyszę to porażka.(pracuje z nim niestety i powiem wszystko)

B
B
4 miesięcy temu

Obiecuje umacniać i w dalszym ciągu tworzyć księstwo PSL(ZSL byłoby właściwsze) a swojej świcie zapewniam posady aż do 3 pokolenia, program swój będę wdrażał mają pozostałych mieszkańców tak jak do tej pory … w dalekim poważaniu.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  B

🤣👌

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  B

Dokładnie tak! Wiesiek lubi to 😀

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu
Reply to  B

czytam i muszę napisać. Pan BB był i jest bardzo dobrym gospodarzem. Ja się pytam komu zawdzieczamy obwodnicę Ropczyc. Tych inwestycji można wypisywać w kroć. piszecie o Ropczycach a wioski które naleza do Gminy hale gimnastyczne i wiele innych… to że był i jest tyle lat Burmistrzem świadczy, że jest dobry w tym co robi i napewno będę na niego glosowal, a napewnoe nie na PiS….

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Poczekaj… Mamy być wdzięczni za to, że wywiązywał się ze swoich obowiązków? SPRÓBUJ ZAŁATWIĆ COŚ W PUK! POCZYTAJ OPINIE NA GOOGLE! SPRÓBUJ ZAŁATWIĆ COŚ W URZĘDZIE MIASTA! Dramat! Nie ma budżetu obywatelskiego, nie ma całej strefy płatnego parkowania, targowisko czynne tylko do 16, nie ma wielu inwestycji! Gdzie zadaszenie trybun na stadionie? (co już zapomnieliście, że miało być?) Wiele wiele innych rzeczy tu kuleje. Nawet promocji miasta nie robią dobrze! Inwestorów nie ściągają, kiedy tu ostatnio jakaś fabryka powstała? To miasto upadnie jak dłużej nim rządzić będzie zielona koniczynka

mieszkaniec
mieszkaniec
4 miesięcy temu

Jakie to typowe “nie zmienjajmy bo będzie gorzej”, czyli jest źle!!!? Ropczyce zasługują na Kazimierza odnowiciela, Ropczyce Nasze Kochane MIASTO wyrwie się z potrzasku!!!

Ewelina
Ewelina
4 miesięcy temu
Reply to  mieszkaniec

ja głosuje na innego pana na pewno nie na BB. decyduje u mnie to że pan BB zawsze był dla mnie nie miły gdy pojawiałem się w urzędzie. ja wolę dobrych ludzi

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Ewelina

Pan Moskal faktycznie miły czlowiek ale żeby być dobrym gospodarzem to zdecydowanie za mało.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Wystarczy! Ma doświadczenie w polityce i nie jest umoczony w żadne seksafery

Mickiewicza
Mickiewicza
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

pan Moskal zawsze miły a pan Bolek każdego traktuje jak śmiecia !!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Taaak. Chcą lepszego…..też chcieli zmian Proboszcza w Ropczycach….i wiemy jak wyszło……Proponuje włączyć myślenie.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Proboszcz to nie burmistrz, chociaż nie jest daleko Słowackiego i Krisego, ale to dwa osobne urzędy. Proboszcz w Ropczycach jest fatalny i powinni wszyscy zacząć się buntować. Tak samo burmistrza trzeba zamienić na Kazimierza Moskala!

dobrej zmiany już czas
dobrej zmiany już czas
4 miesięcy temu

Czas na zmiany, czas na zmiany. Ludzie już się nie dadzą nabrać. Teraz będzie miło i serdecznie a po wyborach… i tak od 18 lat. Trwanie tylko dla trwania to nic dobrego. Przyjdzie Pan Kazimierz zawsze nowa świeżość i pomysły wychodzą na dobre.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Czy przyjdzie to się dopiero okaże. Z Panem Bolesławem mamy przynajmniej stabilnie, a przyjdzie Moskal zacznie cudować. Wymieni wszystkich urzędników na swoich. Zobaczycie wtedy jak wam źle było..

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Bujdy na resorach. 🤣

Benny
Benny
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ulica Zielona nadal nie ma kanalizacji PRZEZ ZŁOŚLIWOŚĆ BUJAKA !!! Tylko dlatego że mieszkańcy chcieli tunel i godziwe pieniądze za wykup gruntów!!! Teraz już nie ma szans na kanalizację przez BB !!!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Dlaczego Pan Moskal miałby wymienić urzędników? Czyżby ci co są teraz nie mieli kompetencji? Potrzebujemy Kazimierza Moskala jak tlenu! To miasto się kompletnie nie rozwija, cała zielona klika musi iść out!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

zmiany są potrzebne wszędzie, a takie odświeżenie w urzędach i instytucjach tym bardziej

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu

Nowe Ropczyce, to po 18 latach rządów obecnego Burmistrza jedyna opcja. NOWE i LEPSZE. Ludzie chcą zmian!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Jakich konkretnie zmian? Co ci nie pasuje? Źle ci jest w tym mieście ? zobaczycie przyjdzie PiS będzie jeszcze gorzej!!!

Benny
Benny
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

A co może być gorzej jak jest źle ? Betonowa i tyle…

Jacek
Jacek
4 miesięcy temu

To wspaniałe, że Burmistrz Bolesław Bujak kontynuuje swoją misję w Ropczycach. Jego praca to prawdziwy powód do dumy dla każdego mieszkańca!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Jacek

Ty weź się uspokój! Ja nigdy nie byłem z Bolka dumny.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

A ktoś się ciebie pyta

Obywatel RP
Obywatel RP
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

z bolka na pewno nie, dla Ciebie jak i dla mnie jest pan Bolesław tak jak pan Moskal. oj widać kultury za grosz, to co taki typ zrozumie z polityki? tylko to co w tv zobaczy. Pomyśl, poczytaj, sprawdź, zero cxegokolwiek od pana Moskala gdy był posłem – dostał zakaz kandydowania do Sejmu bo nie zagłosował jak partia chciała. Pan Darłak w starostwie tez nawiwijał i co? Gdzie wy ludzie macie rozum? ręcę opadają

Klaudia
Klaudia
4 miesięcy temu
Reply to  Obywatel RP

Jakie kłamstwa, że zabroniono P.Kazimierzowi startować w wyborach, to była Jego decyzja podjęta dużo wcześniej przed kolejnymi wyborami.. Wiem, ponieważ znam P. Moskala osobiści i również wiem, że jest ciepłym, uprzejmym, bezinteresownym człowiekiem, zawsze gotowy pomoc, nie skreśla i nie patrzy na nikogo z góry. Do tego, ogromna wiedza, doświadczenie. Takich ludzi potrzeba. Jeśli nie zagłosujecie na Pana Moskala, Wasza – Ropczyc strata.

Zbyszek
Zbyszek
4 miesięcy temu

Burmistrz Bujak to prawdziwy wizjoner! Jego inicjatywy przekształciły Ropczyce w modelowe miasto!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Zbyszek

Jezu następny zwolennik bolka, już jest trzech

Kamila
Kamila
4 miesięcy temu

jestem na nie panie Bolku

Marcin
Marcin
4 miesięcy temu
Reply to  Kamila

Ropczyce to jeden wielki zastuj temu panu ja już podziękuję

Benny
Benny
4 miesięcy temu
Reply to  Kamila

Również na nie. Wycinka drzew aby zrobić dobrze deweloperowi z Dębicy i postawić kolejne betonowe osiedle … w jedynej fajnej zielonej strefie przy ulicy zielonej … zero parków w Ropczycach … nic na plus tylko na minus

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Dajcie spokój z tym człowiekiem … tu stawiam wykrzyknik (!)

Przez Bolesława szkoła w Witkowicach rusza dopiero po 5 latach !

To skandal, mieszkańcy Witkowic i Pietrzejowej przejrzeli na oczy i są bardzo źli na Pana polityczne rozgrywki.

Ropczycanie! W dniu 07.04.2024 czas na zmiany!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Pogonimy koniczynkę, niech się nie uśmiecha, skończy się PSL!!

Kornel
Kornel
4 miesięcy temu

Wybory to zawsze czas zmian i rozwoju. Mam nadzieję, że każdy kandydat na burmistrza Ropczyc przedstawi jasną wizję dla przyszłości naszego miasta.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Z całym szacunkiem do Pana BB ale czas na emeryturę. Po twarzy widać to 18-letnie zmęczenie. Idziemy do wyborów z nowym kandydatem Panem Kazimierzem Moskalem! Nowe pomysły 🙂 Nowa jakość !

Jola
Jola
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Jakie zmęczenie? Pan Bujak mimo swojego wieku jest bardzo sprawy! Wiele razy widziałam jak jeździ po mieście rowerem! Ja osobiście lubię Pana Bujaka. Jest dobrze nie psujmy tego.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Jola

Rower i emerytura, pora na polityka prawdziwej rangi a nie tego! Tylko Kazimierz Moskal w Ropczycach!!!

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Zapytaj jak pan Kazimierz głosował za dotacjia dla szpitala Piwiatowego w 2023 roku ?Czas na zmiany ale napewno nie będę głosował na działcza PiSU

Marzena
Marzena
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

pan Bolesław niech już opuści urząd bo jest mega wazniakiem który ma w nosie zwykłych mieszkańców o czym się osobiście przekonałam. pan Moskal zawsze z sercem na dłoni i przyjął mnie w swoim biurze serdecznie dlatego panu bujakowi mówię nie a o tym że pan Moskal ma wymieniać urzędników piszą tylko ci co go nie znają lub pan Wiesiek wielki straszyciel i agresor. kto zna pana Moskala wie że to serce na dłoni tyle mam do powiedzenia

marek
marek
4 miesięcy temu

nie zagłosuje na niego już nigdy

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

To jego ostatnia kadencja. To 18 lat kolesiostwa i układów. Bardzo proszę zacząć już sprzątać biurko Panie Bolesławie – PSL – trzecia noga PO.

Xxxx
Xxxx
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

mnie potraktował jak powietrze w urzędzie dla mnie ten człowiek też już jest powietrzem

Ania
Ania
4 miesięcy temu
Reply to  Xxxx

Tak długi okres rządzenia sprzyja, niestety, patologii. Panie Burmistrzu, zdaje Pan sobie sprawę, że mieszkańcy mają oczy i widzą to kolesiostwo, obsadzanie ciepłych posadek dziecmi a już nawet wnukami swojej świty. Poza tym wieje nudą w Ropczycach, w kółko te same twarze od lat robią to samo. W Centrum Kultury czas się zatrzymał, jeździmy na zajęcia do Dębicy i Rzeszowa. Tam też partia robi sobie politykę zbyt często. To są Pana błędy, nikt nawet się nie łudzi, że Pan je naprawi. Do tego wszystkiego jeszcze obserwujemy z niepokojem bratanie się z odłamem PiSu. Niestety, jak zwykle nie mamy alternatywy. PiS to najgorsze co mogłoby spotkać to miasto. Sekciarstwo, wielkie słowa zamiast najmniejszego choćby działania, uwstecznianie, brak kwalifikacji i naczelną zasada rządzenia wg klucza- mierny ale wierny.
Szkoda. Będzie źle albo jeszcze gorzej.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Ania

Spokojnie, zagłosuj na Moskala a nie pożałujesz! Jak nie masz kogo to wystarczy, że wybierzesz mniejsze zło, idź na wybory i nie zmarnuj szansy żeby pomóc naszemu miastu. Byle nie Bolek

128
0
Would love your thoughts, please comment.x