Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Sztab WOŚP Ropczyce znowu pobił poprzednie rekordy

Wczoraj, tj. 28 stycznia odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP Ropczyce, jak co roku spisał się na medal. Wolontariusze od rana kwestowali po całym powiecie ropczycko-sędziszowskim, a na hali w Ropczycach było przygotowanych wiele atrakcji dla mieszkańców.

O program finału zadbało Centrum Kultury w Ropczycach. Na scenie zapezentowały się zespoły muzyczne, taneczne, grupy akrobatyczne z Akrobatyka Ropczyce. Zebrani mogli obejrzeć także pokaz trików piłkarskich w wykonaniu Pawła Skóry i pokaz finalistów Mam Talent – Multivisual. Dla publiczności zaśpiewał także Łukasz Darłak – uczestnik The Voice of Poland i Szansy na Sukces.

Było także wiele aktrakcji dla najmłodszych – m.in. dmuchane zjeżdzalnie, warkoczyki, tatuaże, fotobudka, wata cukrowa. Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenia zadbały o smaczny poczęstunek. Wszystkie atrakcje wspierały zbiórki do puszek. Oczywiście prowadzone były także licytacje i zabawa po nitce do szczęścia.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i ludzi o dobrych sercach, w Sztabie WOŚP w Ropczycach ponownie padł rekord. Dziś sztab poinformował, że uzbierał 87 040, 99 zł. Jest to rekordowa kwota w porównaniu do lat ubiegłych. W zeszłym roku było to 71 tys., ale przed pandemią w 2020 roku udało się uzbierać ponad 81 tys. zł.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia na na naszym FB RRS24 prowadzone były transmisja na żywo. Dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

zdjęcia Sztab WOŚP Ropczyce

zdjęcia Miasto i Gmina Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Józek
Józek
25 dni temu

a ile w Wielopolu Skrzyńskim zebrano .Nic ,wielko 0, bo nie wolno ,bo zabronione ,bo wszelkie inicjatywy są urywane .Nie dziwię się że ta gmina umiera .W marcu czas na zmiany .

Anonimowo
Anonimowo
23 dni temu
Reply to  Józek

I bardzo dobrze. Ciesz się że jest jakieś miejsce, w którym nie ma naiwnych ludzi

Anonimowo
Anonimowo
23 dni temu
Reply to  Józek

Ciesz się że jesteś w miejscu w którym nie ma naiwnych ludzi.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x