Na sygnaleWiadomości

Strażacy coraz częściej muszą interweniować

W ostatnim miesiącu strażacy z powiatu ropczycko-sędziszowskiego często są wzywani do usuwania gniazd owadów błonkoskrzydłych zwłaszcza szerszeni. Strażacy interweniują jeśli owady stwarzają zagrożenie np dla dzieci czy osób z ograniczoną zdolnoscią poruszania się.

Poniżej kilka ostatnich interwencji.

OSP Ropczyce Chechły

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x