Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Nowiutkie korty w Sędziszowie już otwarte

W piątek 5 sierpnia 2022 Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego Pan Bogusław Kmieć otworzył nowe korty tenisowe na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Ta inwestycja, rozpoczęta wraz z początkiem tego roku, była oczekiwana przez wielu miłośników tenisa z naszego powiatu i nie tylko.

Korty klasy światowej

Jak podaje na profilu w mediach społecznościowych Telewizja Sędziszów Małopolski, Pan Burmistrz Kmieć zauważył, że nowe korty w Sędziszowie posiadają profesjonalną nawierzchnię twardą i porównał je do tych, na których rozgrywany jest jeden z turniejów tzw. wielkiego szlema – słynny Australian Open.

Masa atrakcji

Uroczystemu otwarciu kortów towarzyszyło wiele atrakcji, do których należał mecz pokazowy z udziałem Macieja Niedźwiedzia i Joanny Zawadzkiej. Tenisistka rodem z Czarnej Sędziszowskiej może poszczycić się choćby zwycięstwem w meczu z Igą Świątek. Kolejnymi zorganizowanymi przedsięwzięciami był piknik tenisowy i mecze pokazowe tenisistów z Ropczycko – Sędziszowskiego Towarzystwa Tenisowego.

Tylko grać

Z kortów na Sportowej można korzystać bezpłatnie przez cały tydzień do późnych godzin. Ułatwia to zamontowane tam profesjonalne oświetlenie. Koszt całkowity tej inwestycji przekroczył nieco 928 tys. złotych. Połowa pochodzi ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
borutnia
borutnia
1 rok temu

oczywiscie pupa musi sie wszedzie wpieprzac
betin

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

wstęgę fajnie przecinają

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Burmistrz w krótkich spodenkach? To żart chyba

normalny
normalny
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

a grałeś kiedyś w tenisa w garniturze?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x