Orech promocje

Nowiutkie korty w Sędziszowie już otwarte

W piątek 5 sierpnia 2022 Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego Pan Bogusław Kmieć otworzył nowe korty tenisowe na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Ta inwestycja, rozpoczęta wraz z początkiem tego roku, była oczekiwana przez wielu miłośników tenisa z naszego powiatu i nie tylko.

Korty klasy światowej

Jak podaje na profilu w mediach społecznościowych Telewizja Sędziszów Małopolski, Pan Burmistrz Kmieć zauważył, że nowe korty w Sędziszowie posiadają profesjonalną nawierzchnię twardą i porównał je do tych, na których rozgrywany jest jeden z turniejów tzw. wielkiego szlema – słynny Australian Open.

Masa atrakcji

Uroczystemu otwarciu kortów towarzyszyło wiele atrakcji, do których należał mecz pokazowy z udziałem Macieja Niedźwiedzia i Joanny Zawadzkiej. Tenisistka rodem z Czarnej Sędziszowskiej może poszczycić się choćby zwycięstwem w meczu z Igą Świątek. Kolejnymi zorganizowanymi przedsięwzięciami był piknik tenisowy i mecze pokazowe tenisistów z Ropczycko – Sędziszowskiego Towarzystwa Tenisowego.

Tylko grać

Z kortów na Sportowej można korzystać bezpłatnie przez cały tydzień do późnych godzin. Ułatwia to zamontowane tam profesjonalne oświetlenie. Koszt całkowity tej inwestycji przekroczył nieco 928 tys. złotych. Połowa pochodzi ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

4 komentarze na temat “Nowiutkie korty w Sędziszowie już otwarte

 • 6 września 2022 o 14:51
  Permalink

  oczywiscie pupa musi sie wszedzie wpieprzac
  betin

  Odpowiedz
 • 17 sierpnia 2022 o 19:17
  Permalink

  Burmistrz w krótkich spodenkach? To żart chyba

  Odpowiedz
  • 23 sierpnia 2022 o 08:48
   Permalink

   a grałeś kiedyś w tenisa w garniturze?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *