Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Już jutro Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Ropczycach – sprawdź repertuar i KUP BILET

We wtorek 28 marca 2023 r. w Ropczycachodbędzie się kolejna odsłona projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. 

W Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera na ul. Bursztyna 1, na dużym ekranie zostaną zaprezentowane najnowsze tytuły filmowe. W repertuarze znajdą się m.in.: „Wyrwa”, „Filip”, „Opiekun”, „John Wick 4″ oraz dwie wyjątkowe propozycje dla najmłodszych: „Szczęście Mikołajka” oraz „Wróżka Zębuszka”.

Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.

W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim – mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje obecnie Fundacja.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu

Lubię gotówkę więc nie skorzystam

Gotówka jest podstawą Wolności! Dzisiaj brak gotówki jutro brak chleba
Gotówka jest podstawą Wolności! Dzisiaj brak gotówki jutro brak chleba
11 miesięcy temu

jeśli zlikwidujemy gotówkę skończy się wolność, będą mogli wyłączyć jednym kliknięciem człowieka który będzie władzy niewygodny ☝️

Hurtownik Folii Aluminiowej
Hurtownik Folii Aluminiowej
11 miesięcy temu

Gotówka jest podstawą Wolności!

Dzisiaj brak gotówki jutro brak chleba.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x