Orech promocje

Już jutro Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Ropczycach – sprawdź repertuar i KUP BILET

We wtorek 28 marca 2023 r. w Ropczycachodbędzie się kolejna odsłona projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. 

W Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera na ul. Bursztyna 1, na dużym ekranie zostaną zaprezentowane najnowsze tytuły filmowe. W repertuarze znajdą się m.in.: „Wyrwa”, „Filip”, „Opiekun”, „John Wick 4″ oraz dwie wyjątkowe propozycje dla najmłodszych: „Szczęście Mikołajka” oraz „Wróżka Zębuszka”.

Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.

W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim – mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje obecnie Fundacja.

3 komentarze na temat “Już jutro Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Ropczycach – sprawdź repertuar i KUP BILET

 • 27 marca 2023 o 22:45
  Permalink

  jeśli zlikwidujemy gotówkę skończy się wolność, będą mogli wyłączyć jednym kliknięciem człowieka który będzie władzy niewygodny ☝️

  Odpowiedz
 • 27 marca 2023 o 14:36
  Permalink

  Gotówka jest podstawą Wolności!

  Dzisiaj brak gotówki jutro brak chleba.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *