Orzech promocje

Wernisaż “Odsłony”: Spotkanie z lokalną sztuką i kulturą w PCEK Ropczyce

Środowy wieczór w PCEK w Ropczycach był pełen kulturalnych doznań i inspirujących spotkań. Dyrektor Agnieszka Ochał serdecznie powitała około sześćdziesięciu gości, którzy przybyli na wernisaż „Odsłony” – otwarcie wystawy obrazów autorstwa Kazimierza Cebuli z Ropczyc.

Artysta sam opowiedział o swojej twórczości oraz inspiracjach, podczas rozmowy z opiekunem wystawy, Elżbietą Orzech. Wartościowe tło i założenia wystawy zostały dodatkowo przybliżone publiczności przez Elżbietę Orzech.

Po oficjalnym otwarciu wystawy, goście wzięli udział w mini quizie związanym z prezentowanymi dziełami. Galeria PCEK szybko wypełniła się po brzegi, a obrazy Kazimierza Cebuli cieszyły się dużym zainteresowaniem. Goście wnikliwie oglądali i komentowali prace artysty, a także rozmawiali z nim osobiście, dzieląc się swoimi wrażeniami przy herbatce i słodkościach.

Niektórzy z gości znaleźli nawet dodatkową energię i chęć, aby obejrzeć historyczną wystawę PCEK „Polacy głosowali. Kto decydował?” oraz prace konkursowe na ekspozycji „Piękny pieniądz z moich stron”.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim przybyłym za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, które połączyło ich ze sztuką i kulturą.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
4 miesięcy temu

Super!

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

Kiedy Ropczyce doczekają się prawdziwej (niedużej) ale potrzebnej miejskiej galerii sztuki? Wystawy rzeźb, zdjęć, malarstwa, prelekcje z artystami, pokazy filmowe, ogród sztuki… Nie da się??

Stanisław Ś.
Stanisław Ś.
4 miesięcy temu

Gratulacje Panie Kaziu!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x