Orzech promocje

Finałowa Gala Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w baśniowej atmosferze

„MOC SŁÓW, CZYLI JAK POKONAĆ ZŁO NA PODSTAWIE BAŚNI HANSA CHRISTIANA ANDERSENA KRÓLOWA ŚNIEGU” – uroczyste podsumowanie VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Znaczek baśniowy na przygodę gotowy”.

6 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej odbyła się uroczysta Gala będąca podsumowaniem konkursu.

Po powitaniu gości przez panią Dyrektor Wiolettę Czemarnik zaprezentowali się uczniowie w mini widowisku pod tytułem „Moc słów, czyli jak pokonać zło na podstawie baśni H.CH. Andersena Królowa Śniegu”. Artyści zachwycili publiczność tańcem, piosenką i grą aktorską. Przybyłych gości zaskoczyło, że wraz z uczniami grali również nauczyciele.

Następnie komisja konkursowa przedstawiła laureatów konkursu. Ci, którzy przybyli, otrzymali z rąk Dyrektor szkoły nagrody i dyplomy, dla pozostałych zostaną wysłane pocztą. Na konkurs wpłynęło 5702 prac ze wszystkich województw naszego kraju. Po odbiór nagrody przybyli nawet laueraci z województwa dolnośląskiego, pokonując prawie 600 km.

Nagrodzonych zostało 107 projektów znaczka pocztowego. Organizatprzy podsumowali konkurs: Wszystkie nadesłane prace były wyjątkowe. Jednak formuła konkursu nie pozwoliła nagrodzić wszystkich. Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się w baśniowej szkole na kolejnej gali.

Zdjęcia SP w Niedźwiadzie Dolnej autor Agnieszka Cabaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x