Orzech promocje

Dzieci Rodzicom – występy artystyczne i piknik w Wielopolu Skrzyńskim

W niedzielę na stadionie Ośrodka Sportu w Wielopolu Skrzyńskim odbył się zorganizowany przez GOKiW koncert DZIECI RODZICOM połączony z atrakcjami dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

Dla swoich rodziców oraz zgromadzonej widowni wystąpiły dzieci i młodzież należące do grup wokalnych i tanecznych działających w GOKiW w Wielopolu. Swoje talenty i umiejętności zaprezentowali: Mażoretki TIA z grupy Mini Kadetki, Zespół Clap Tap, Mini Wielopolanie, Mażoretki TIA z grupy Kadet, Chór Dziecięcy, Dzieci z Zespołu Akord, Mali Wielopolanie, Clap Trap Kids, dzieci uczęszczające na naukę gry na pianine, solistka Sara Winiarska, Clap Trap Crew, Mażorertki TIA Seniorki.

Koncertowi towarzyszyło szereg atrakcji: dmuchańce, „rowerowe miasteczko” z wieloma ciekawymi konkurencjami, wata cukrowa i popcorn, zabawy z Kubusiem Puchatkiem, malowanie twarzy, prezentacja wozów Strażacy z OSP Wielopole Skrzyńskie i Policji z Ropczyc oraz karetki ZOZ z Ropczyc, dyskoteka.

źródło GOKiW w WIelopolu Skrzyńskim

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sportowiec
sportowiec
8 miesięcy temu

Jaki ośrodek sportu .Ze sportem ta instytucja od lat nie ma nic wspólnego , same dożynki, przemówienia i degustacje regionalne robią. Sport w tej gminie nie istnieje ,oprócz trzech klubów w których działają społecznicy .
Gmina która nigdy ze sportem nie wyszła z komuny.
Dekadę temu sam startowałem w zawodach szkolnych , super sprawa , ale jak pamiętam organizowali je nauczyciele wf.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x